خدمات اپلای

همیاراپلای | بستری برای توسعه شبکه علمی

امروزه ضرورت گسترش تعاملات علمی با بهترین سازمان ها و نهادها در سرتاسر دنیا به خوبی برای همگان شناخته شده است. گسترش همکاری به شکل فرصت های تحصیلی، پژوهشگری، مطالعاتی و کاری با سازمان های متعدد دنیا نیازمند مهارت های فن بیان، نامه نگاری، فناوری اطلاعات، روابط عمومی، زبان انگلیسی، ارائه موثر و دانش تخصصی در رشته های گوناگون تحصیلی است. کارشناسان همیاراپلای با کمک به شما در این راستا می توانند گام موثری در برقراری این تعامل سازنده داشته باشند.

هدف اصلی مجموعه همیار اپلای کمک به پژوهشگران گرامی برای توسعه تعاملات علمی و پژوهشی خود با سایر نهادها و سازمان های مطرح دنیا به دور از هر گونه محدودیت های بین المللی است. در همین راستا، ما در مجموعه همیاراپلای مفتخر به ارائه خدمات مشاوره و همچنین اخذ پذیرش تحصیلی یا مهاجرت تحصیلی و کاری برای آن دسته از متقاضیانی هستیم که تمایل دارند با بهترین سازمان ها در رشته مورد نظرشان به شکل تمام وقت، فرصت مطالعاتی پسا دکتری و یا دوره کارآموزی همکاری داشته باشند.

تاکنون کارشناسان همیاراپلای مفتخر به ایجاد همکاری و شبکه بین افراد از سازمان های علمی پژوهشی مطرح دنیا همانند دانشگاه آکسفورد، دانشکاه منچستر، دانشگاه شفیلد، دانشگاه مک مستر، دانشگاه آلبرتا، دانشگاه ملبورن، دانشگاه واترلو، آکادمی علوم چین و یهره بوده اند.

کسب و کاری برای تسهیل فعالیت های علمی پژوهشی | ویراستاری علمی

کارشناسان همیاراپلای مفتخر به همکاری علمی – پژوهشی به شکل داور و سردبیر مجلات مطرح ملی و بین المللی از انتشاراتی همانند الزویر، پایگاه اطلاعات علمی ایران، اشپرینگر، وایلی و همچنین صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور هستند. پیشینه فعالیت علمی پژوهشی کارشناسان همیاراپلای در نگارش مقاله ها و اختراع های علمی و همچنین داوری و ویراستاری متون علمی سبب گشته است تا مجموعه همیاراپلای مفتخر به ارائه خدماتی از این دست به پژوهشگران گرامی باشد. افتخار و اعتماد شما به مجموعه همیاراپلای سبب چاپ نتایج و دستاوردهای علمی پژوهشگران گرامی در معتبرترین مجلات مطرح بین المللی (جز % JCR5 در رشته های مربوطه) همانند   Bioresource Technology، Algal Research، Solar Energy، Plant Physiology and Biochemistry، Industrial Crops and Products، IET Nanobiotechnology، IEEE Sensors و غیره شده است.

ارائه دستاوردهای علمی به شکل اختراع (پتنت) برای حفظ حقوق مالکیت فکری و بهره مندی مادی و معنوی از دانش فنی یک ضرورت شناخته شده است و در همین راستا کارشناسان همیار اپلای با سازمان های متعددی همکاری دارند تا بتوانند دانش فنی و فرمولاسیون محصولات تولیدی در گروه توسعه و تحقیقات شرکت ها را ثبت جهانی نمایند. این ثبت جهانی دانش فنی یک گام ضروری برای صادرات هر نوع محصول بدون هیچ نگرانی از هویدا شدن فرمولاسیون خواهد بود. تاکنون موسسه همیاراپلای مفتخر به همکاری علمی-پژوهشی با بهترین سازمان ها در ایران بوده است و امیدواریم بتوانیم تعاملات علمی خود را با سایر نهادها در سرتاسر دنیا گسترش دهیم.

توسعه فناوری های نوین با گسترش شبکه علمی – پژوهشی

با پیشرفت سریع علم و فناوری در سال های اخیر، توسعه هر فناوری جدید منوط به همکاری سازنده بین مراکز پژوهشی پیشرو در هر حوزه تخصصی است. یکی از اهداف ما در مجموعه همیاراپلای ایجاد بستری برای گسترش تعاملات علمی و پژوهشی افراد و یا شرکت ها با سازمان های مطرح دنیا به دور از هر گونه محدودیت های بین المللی است. گسترش همکاری به شکل فرصت های تحصیلی، پژوهشگری، مطالعاتی و کاری با سازمان های متعدد دنیا نیازمند مهارت های فن بیان، نامه نگاری، فناوری اطلاعات، روابط عمومی، زبان انگلیسی، ارائه موثر و دانش تخصصی در رشته های گوناگون علمی است. در این راستا، کارشناسان همیاراپلای به شما کمک می کنند تا گام موثر رو به جلو در برقراری این تعامل سازنده داشته باشید.

تسهیل فعالیت های علمی – پژوهشی

ارائه دستاوردهای علمی به شکل اختراع (پتنت)، مقاله و کتاب برای حفظ حقوق مالکیت فکری و بهره مندی مادی و معنوی از دانش فنی یک ضرورت شناخته شده است. ثبت جهانی دانش فنی یک گام ضروری برای صادرات هر نوع محصول بدون هیچ نگرانی از هویدا شدن فرمولاسیون خواهد بود و امکان پیگیری حقوقی در مجامع بین المللی را برای شما به دنبال هر گونه سرقت علمی و یا دانش فنی فراهم می آورد. پیشینه فعالیت علمی پژوهشی کارشناسان همیاراپلای در نگارش مقاله و اختراع و همچنین داوری و ویراستاری متون علمی سبب گشته است تا مجموعه همیاراپلای مفتخر به ارائه خدمات ویراستاری تخصصی به پژوهشگران گرامی حوزه زیست فناوری، مهندسی مواد، شیمی، داروسازی، علوم زیستی، مهندسی مکانیک باشد.

شناسایی و هدایت استعدادهای علمی

شناسایی رشته و یا گرایش مناسب برای ادامه تحصیل یک تاثیر شگرف در پیشرفت زندگی شخصی و حرفه ای هر فرد دارد. لذا حضور یک مشاور برای شناسایی مراکز آموزشی و کاری مناسب از اهمیت بسزایی در شکوفایی استعداد هر شخص برخوردار است. مجموعه همیاراپلای با کارشناسانی زبده و با تجربه موفق به راهنمایی بسیاری از افراد با سطوح علمی متفاوت (از دانش آموز دبیرستان تا دکتری) بوده است و تاکنون نقش آفرینی موثر در پرورش افرادی متخصص در جوامع بزرگ بین امللی داشته است.

خدمات پرداخت داشنجویی: اپلیکیشن فی، شهریه و …

دانشجویان در مسیر اپلای و مهاجرت تحصیلی در انتهای کار میبایست ثبت نام خود را تائید نمایند و در مواردی نیاز به پرداخت آنلاین است. مجموعه همیاراپلای بر اساس درخواست دانشجویان، بخش پرداخت دانشجویی خود را فعال کرده و شما همراهان گرامی را تا انتهای مسیر همراهی میکند. ضمنا این بخش با هدف دریافت سود نبوده و با حداقل کارمزد انجام میشود. یکی از دغدغه های مهم دانشجویان برگشت (به هر دلیلی) هزینه از دانشگاه مقصد به حساب میباشد و ما در این حالت حداقل زمان ممکن مبالغ برگشتی را به حساب مبدا واریز مینمائیم.