خدمات اپلای

همیاراپلای | بستری برای توسعه شبکه علمی | مشاوره تحصیلی

امروزه ضرورت گسترش تعاملات علمی با بهترین سازمان ها و نهادها در سرتاسر دنیا به خوبی برای همگان شناخته شده است. گسترش همکاری به شکل فرصت های تحصیلی، پژوهشگری، مطالعاتی و کاری با سازمان های متعدد دنیا نیازمند مهارت های فن بیان، نامه نگاری، فناوری اطلاعات، روابط عمومی، زبان انگلیسی، ارائه موثر و دانش تخصصی در رشته های گوناگون تحصیلی است. کارشناسان همیاراپلای با کمک به شما در این راستا می توانند گام موثری در برقراری این تعامل سازنده داشته باشند.

هدف اصلی مجموعه همیار اپلای کمک به پژوهشگران گرامی برای توسعه تعاملات علمی و پژوهشی خود با سایر نهادها و سازمان های مطرح دنیا به دور از هر گونه محدودیت های بین المللی است. در همین راستا، ما در مجموعه همیاراپلای مفتخر به ارائه خدمات مشاوره و همچنین اخذ پذیرش تحصیلی یا مهاجرت تحصیلی و کاری برای آن دسته از متقاضیانی هستیم که تمایل دارند با بهترین سازمان ها در رشته مورد نظرشان به شکل تمام وقت، فرصت مطالعاتی پسا دکتری و یا دوره کارآموزی همکاری داشته باشند.

تاکنون کارشناسان همیاراپلای مفتخر به ایجاد همکاری و شبکه بین افراد از سازمان های علمی پژوهشی مطرح دنیا همانند دانشگاه آکسفورد، دانشکاه منچستر، دانشگاه شفیلد، دانشگاه مک مستر، دانشگاه آلبرتا، دانشگاه ملبورن، دانشگاه واترلو، آکادمی علوم چین و یهره بوده اند.

همیاراپلای | کسب و کاری برای تسهیل فعالیت های علمی پژوهشی | ویراستاری علمی

کارشناسان همیاراپلای مفتخر به همکاری علمی – پژوهشی به شکل داور و سردبیر مجلات مطرح ملی و بین المللی از انتشاراتی همانند الزویر، پایگاه اطلاعات علمی ایران، اشپرینگر، وایلی و همچنین صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور هستند. پیشینه فعالیت علمی پژوهشی کارشناسان همیاراپلای در نگارش مقاله ها و اختراع های علمی و همچنین داوری و ویراستاری متون علمی سبب گشته است تا مجموعه همیاراپلای مفتخر به ارائه خدماتی از این دست به پژوهشگران گرامی باشد. افتخار و اعتماد شما به مجموعه همیاراپلای سبب چاپ نتایج و دستاوردهای علمی پژوهشگران گرامی در معتبرترین مجلات مطرح بین المللی (جز % JCR5 در رشته های مربوطه) همانند   Bioresource Technology، Algal Research، Solar Energy، Plant Physiology and Biochemistry، Industrial Crops and Products، IET Nanobiotechnology، IEEE Sensors و غیره شده است.

ارائه دستاوردهای علمی به شکل اختراع (پتنت) برای حفظ حقوق مالکیت فکری و بهره مندی مادی و معنوی از دانش فنی یک ضرورت شناخته شده است و در همین راستا کارشناسان همیار اپلای با سازمان های متعددی همکاری دارند تا بتوانند دانش فنی و فرمولاسیون محصولات تولیدی در گروه توسعه و تحقیقات شرکت ها را ثبت جهانی نمایند. این ثبت جهانی دانش فنی یک گام ضروری برای صادرات هر نوع محصول بدون هیچ نگرانی از هویدا شدن فرمولاسیون خواهد بود. تاکنون موسسه همیاراپلای مفتخر به همکاری علمی-پژوهشی با بهترین سازمان ها در ایران بوده است و امیدواریم بتوانیم تعاملات علمی خود را با سایر نهادها در سرتاسر دنیا گسترش دهیم.

نگارش متون علمی

نگارش و ویرایش پتنت، مقاله و طرح تحقیقاتی

پکیج های مکاتباتی

پکیج های مکاتباتی برای اهداف رایج اپلای

نگارش نامه های اداری

نگارش نامه های اداری و کارهای مرتبط با ثبت حقوق مالکیت فکری

ترجمه متون

ترجمه تخصصی مقالات، پتنت و کتاب و سایر متون

دریافت مشاوره تحصیلی

انجام صفر تا صد فرآیند اپلای به همراه مشاوره گام به گام …

مشاوره تحصیل در کالج

مشاوره دریافت پذیرش در بهترین کالج های دنیا

مشاوره دوره های تابستانی

ثبت در بهترین مدارس تابستانی جهان با نمایندگی رسمی همیار اپلای

نگارش توصیه نامه

نگارش و یا ویرایش متنی سلیس و زیبا برای توصیه نامه

نگارش کاورلتر

نگارش کاورلتر استاندارد برای اخذ پذیرش تحصیلی

طراحی سایت آکادمیک

طراحی سایت شخصی آکادمیک و تولید محتوای انگلیسی

نگارش رزومه (CV)

نگارش تخصصی رزومه یا ویراستاری آن با رعایت اصول رزومه نویسی

نگارش انگیزه نامه

نگارش تخصصی انگیزه نامه (SOP) و ویراستاری آن

خدمات اپلای

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به مجموعه همیاراپلای می‌باشد