درباره همیار اپلای

درباره همیار اپلای

گروه همیار اپلای در سال 1390 خورشیدی به طور رسمی فعالیت خود را توسط تیمی چهارنفره از دانش آموختگان دانشگاه تربیت مدرس، علم و صنعت ایران، صنعتی شریف و دانشگاه تهران با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی دستاوردهای علمی و فناورانه پژوهشگران گرامی آغاز نموده است. ما به پشتوانه چندین سال تجربه و تخصص در زمینه مشاوره های تحصیلی و کاری و همچنین ویراستاری و ترجمه تخصصی متون علمی، در این راه گام نهاده ایم و از افراد نخبه علمی داخل و خارج از کشور برای توسعه سرمایه انسانی خود بهره برده ایم. مجموعه همیاراپلای تاکنون مفتخر به ارائه با کیفیت ترین کار ظرف کوتاه ترین زمان ممکن بوده است. ماموریت مجموعه همیاراپلای ایجاد بستری امن و مطمئن برای دانشجویان جهت مشاوره پذیرش از بهترین مراکز آکادمیک (متناسب با بودجه، علایق و رزومه) و همکاری شرکت ها با سازمان های پیشرو دنیا در هر یک از حوزه­ های فناوری است.

تیمی متخصص از پژوهشگران و ویراستاران در مجموعه همیار اپلای گرد هم آمده اند تا بتوانند شما را در ارائه دستاوردهای علمی – پژوهشی، نگارش و تدوین CV و پروفایل LinkedIn، ویرایش مقاله، ویرایش کاورلتر، ویرایش انگیزه نامه (SOP) ، نامه های مکاتباتی و طراحی وب سایت شخصی به بهترین شکل ممکن یاری نمایند. چاپ مقالات، اختراع (پتنت) و یا ارائه دستاورد های علمی در گردهمایی های سرتاسر دنیا بدون شک یک روش بسیار موثر برای تعامل سازنده با دنیا است و در همین راستا تدوین وزین محتوای دستاوردهای علمی تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف شما خواهد داشت. به همین منظور، همکاری علمی و پژوهشی با سایر سازمان ها و افراد از طریق حضور در مدارس تابستانی بین المللی فرصت مغتنمی خواهد بود تا با آخرین فناوری ها آشنا شویم و در راستای ایجاد یک جامعه سالم و سازنده گام برداریم.

ایجاد بستری امن و مطمئن برای همکاری صنعتی بین شرکت ها با هدف تولید محصولات فناورانه از جمله فعالیت های پیش روی ما است. با توجه به پیشرفت سریع فناوری و نیاز به همکاری های بین المللی برای توسعه محصولات دانش بنیان، مجموعه همیاراپلای فعالیت خود را در راستای کمک به صنعتگران برای همکاری های بین المللی آغاز نموده است. هدف ما توسعه شبکه های صنعتی ایران با سایر کشورها برای تولید محصولات فناورانه و کارآفرینانه است. از سال 1400 خورشیدی، مجموعه همیار اپلای فعالیت خود را در بخش تحقیق و توسعه نیز آغاز نموده است. در همین راستا، تیم تحقیق و توسعه (R&D) همیاراپلای فعالیت خود در راستای تهیه دانش فنی محصولات دانش بنیان حوزه بیوتکنولوژی کشاورزی و دارویی آغاز نموده است.

     معرفی خدمات

 

افتخار ما اعتماد شما

موفقیت شما سربلندی ما

درباره همیار اپلای

درباره همیار اپلای

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *