ویرایش SOP |‌ نگارش SOP | سفارش نوشتن sop

روند ثبت سفارش

  1. اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه همیاراپلای با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل، شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب word به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه همیاراپلای
  7. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان بر اساس انتخاب پکیج (حداکثر ظرف 10 روز پس از دریافت خدمات)

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

پکیج‌های نگارش انگیزه‌نامه (سفارش در فرم انتهایی)
سفارش نوشتن sop | سفارش نوشتن انگیزه

انگیزه نامه یا SOP سندی یک تا دو صفحه ای است که برای توصیف شما به عنوان یک کاندیدای مناسب برای یک موقعیت تحصیلی یا کاری استفاده می شود که معمولاً به رزومه شما پیوست می شود.

یعنی انگیزه نامه که به Motivation Letter یا Statement of Purpose معروف است، متنی است که توسط متقاضی پذیرش در یک دانشگاه یا فرصت شغلی نگارش شده و در آن سعی می‌ شود که هیئت پذیرش براساس نوشته‌ های موجود در آن، تحت تاثیر قرار بگیرد و متقاعد شود که نویسنده انگیزه نامه(یعنی شما)، فردی مناسب برای آن پوزیشن تحصیلی یا کاری می ‌باشد. بنابراین هیچ جای شکی وجود ندارد که انگیزه نامه یکی از مهم‌ترین بخش‌ ها برای اپلای محسوب می‌شود. به ویژه زمانی که خواهان بورسیه تحصیلی هستید و یا سعی دارید تا فلوشیپ یا گرنتی را برای تحصیل خود برنده شوید، انگیزه نامه SOP اهمیت دو چندانی پیدا خواهد کرد.

یکی از دلایلی که هموار در نوشتن انگیزه نامه تاکید داریم، ناآشنایی دانشجویان ایرانی با این مقوله است. زیرا فرایند اخذ پذیرش تحصیلی در ایران بر پایه کنکور سراسری وضع شده است و نگارش انگیزه نامه در بین دانشجویان مرسوم نیست. این در حالی است که در دانشگاه های سراسر دنیا مانند آمریکا، کانادا و اتحادیه اروپا؛ اساتید و کمیته پذیرش می خواهند آگاهی یابند که چرا تصمیم دارید چند سال از بهترین سال های زندگی خود را صرف رشته مورد نظرتان کنید. از این رو است که گاهی افراد انگیزه نامه SOP را با اسناد دیگری مانند کاولتر و بیانیه شخصی اشتباه می گیرند، در صورتی که نباید انگیزه نامه را با کاورلتر اشتباه گرفت.

هدف کاورلتر مشخص کردن و مطابقت اطلاعات خاص رزومه با پوزیشن مورد نظر است و همچنین برای چاپ کردن یک مقاله در یک ژورنال نیز کاربرد دارد. بطور کلی کاورلتر به نوعی معرفی رزومه شما برای یک پوزیشن است اما یک انگیزه نامه SOP به عنوان چشم اندازه ها و اهداف برای پذیرش در یک موقعیت نوشته می شود. به همین خاطر است که تاکید می کنیم که حتما در نوشتن متن انگیزه نامه بایستی از فردی که در این زمینه تجربه و تخصص دارد راهنمایی و کمک بگیرید. چون هنوز برای بسیاری از افراد حدود و مرز بین متن انگیز نامه یا SOP با متن اسناد دیگری مانند کاورلتر و یا بیانیه شخصی مشخص نیست.

حتما در نگارش انگیزه نامه SOP خود دقت و زمان کافی را بگذرانید؛ چون انگیزه نامه – SOP یکی از اسناد مهم و تاثیر گذار برای اپلای است که سهل انگاری در نوشتن و نگارش انگیزه نامه SOP قطعا موجب ریجکت شما خواهد شد. از این رو ما توصیه می کنیم حتی اگر شما متن انگیزنامه  – SOP خود را نوشته اید، حتما برای بازبینی و ویرایش انگیزه نامه آن را به شخصی دیگر نشان دهید.

در کنار سایر خدمات، مجموعه همیار اپلای نیز با داشتن کارشناسانی که چندین سال در حیطه اپلای و مکاتبه فعالیت داشته اند آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در نگارش انگیزه نامه و یا ویرایش SOP شما می باشد.  در زیر می توانید فرم سفارش نوشتن انگیزه نامه را پر کرده و تضمین مجموعه همیار اپلای را از لحاظ کیفیت و قیمت را به همراه داشته باشید.

ویرایش SOP| ویرایش انگیزه نامه

ویرایش sop | انگیزه نامه یا SOP یکی از مدارک ضروری برای دریافت پذیرش و اپلای تحصیلی است. متقاضی بایستی در یک متن تک صفحه ای پاسخگوی پرسش های کمیته پذیرش در یک مصاحبه غیر حضوری باشد و استادان مرتبط را مجاب کند که به گزینه مناسبی برای فرصت تحصیلی هستند. شیوه تدوین انگیزه نامه می تواند یکی از معیارهایی باشد که استادان، مهارت نگارش لاتین و همچنین علاقه و توانایی شما به رشته مورد نظر را ارزیابی کنند.

بر همین اساس، کارشناسان همیار اپلای با بررسی رزومه شما و شرایط کارفرما سعی در تدوین یک انگیزه نامه (SOP) اختصاصی برای شما هستند. در این صفحه شما می توانید با در اختیار گذاشتن رزومه خود و اطلاعاتی از کارفرما (برای مثال لینک رشته تحصیلی در دانشگاهی که قصد اپلای دارید)، نگارش و یا ویرایش انگیزه نامه خود را به ما بسپارید و متنی سلیس و جذاب با نازلترین قیمت دریافت نمائید.

 

پیشنهاد: گروه تلگرام اپلای

ویرایش SOP | نگارش SOP | ویرایش انگیزه نامه | نگارش انگیزه نامه | کی از مدارک اولیه ای که برای دریافت پذیرش و اپلای تحصیلی مورد نیاز است تا بتوانیم دانشگاه

نگارش sop

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به مجموعه همیاراپلای می‌باشد