سفارش نگارش کاورلتر

سفارش نگارش کاورلتر

روند ثبت سفارش نگارش کاورلتر

 1. اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کرده و ارسال کنید.
 2. تماس کارشناس مجموعه همیاراپلای با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
 3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل، شرایط شما بررسی میشود)
 4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
 5. پرسشنامه ای در قالب word به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
 6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه همیاراپلای
 7. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان بر اساس انتخاب پکیج (حداکثر ظرف 10 روز پس از دریافت خدمات)

پکیج‌های سفارش نگارش کاورلتر


نگارش کاورلتر تحصیلی

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

فرم سفارش نگارش کاورلتر تحصیلی


سوالات متداول در پروسه نگارش کاورلتر تحصیلی

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. ضمنا گوگل اسکولار ما از نظر علمی قابلیت بررسی دارد. وبسایت همیاراپلای از سال 94 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

 • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
 • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
 • لینکداین: ورود
 • لینک کانال تلگرام: ورود
 • لینک گوگل اسکولار: ورود
 • لینک اینستاگرام: ورود
 • مدیریت گروه های هلند از طریق همیاراپلای در تلگرام

پرسشنامه فارسی کاورلتر را میتوانید به سادگی پر نمائید تا کارشناس شما بر اساس اطلاعات شما کاورلتر را تدوین کنید. دقت کنید که اگر دانشگاه مقصد شما مشخص شده باشد میتواند نگارش را هدفمند و سودمندتر نماید چون هر دانشگاهی احتمال فرمت خاص خود را داشته باشد. البته بسیاری از دانشجویان این بخش را کلی پیش میروند و با تغییراتی برای دانشگاه های مختلف ارسال میکنند ولی بهتر است این بخش نیز شفاف شود.

ابتدا شما پرسشنامه را پر میکنید و بعد از آن پروسه نگارش استارت میخورد. دقت کنید پکیج های بالا بر اساس زمانبندی تقسیم بندی شده اند و در این بخش دقت نمائید.

بله، بعد از واریز، یک اشتراک به همراه کارشناس و تیم خدمات برای شما تشکیل میشود و شما میتوانید بدون استرس در مدت زمان مشخص شده برای نگارش نامه مکاتباتی خود

سفارش نگارش کاورلتر

سفارش نگارش کاورلتر

سفارش نگارش کاورلتر | کاورلتر یکی از مدارک مهم برای اخذ پذیرش تحصیلی در فرآیند اپلای است که هر شخصی خواه ناخواه با آن در زمان اپلای موجه می شود. علاوه کاربرد کاورلتر در اپلای، در فرآیند سابمیت کردن مقاله نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در فرآیند اپلای، کاورلتر نامه ای است که قابلیت‎های یک اپلیکنت را بر اساس پیشینه تحصیلی وی همراه با اظهاراتی درمورد مناسب بودن وی برای یک موقعیت تحصیلی می باشد. اکثر اطلاعات ارائه شده در متن کاورلتر، مشابه با رزومه تحصیلی یا CV است و تنها تفاوت آنها این است از لحاظ ساختاری کاولتر برخلاف رزومه، به صورت تفصیلی است. تفاوت بعدی کاورلتر و رزومه در هدف آن است. هدف از نگارش کاورلتر این است که با ارائه یک سری اظهارات کمیته پذیرش را قانع کنیم که برای موقعیتی که قصد اپلای آن را داریم فردی مناسب و واجد شرایط هستیم.

اگر به ترتیب تهیه مدارک؛ کاورلتر، رزومه تحصیلی، توصیه نامه، مقاله و سایر موارد برای اپلای توجه کنیم خواهیم دید که کاورلتر در صدر این فهرست قرار دارد.  در اینجاست که تقش پررنگ کاورلتر مشخص می‌شود. ازآنجایی که در پذیرش های تحصیلی تعداد درخواست ها به مراتب بسیار زیاد است، مراحل اولیه در فرآیند اپلای از اهمیت بالاتری در پذیرش و یا عدم پذیرش متقاضی دارد. از این رو اگر مدارک مربوطه از کیفیت لازم برخوردار نباشند و یا از کوچک‌ترین نقص و یا عدم جذابیتی برخوردارباشند، قطعا باعث حذف متقاضی از ادامه فرآیند اپلای خواهد شد.

بنابراین چون کاورلتر در مراحل اولیه اپلای بررسی می شود، گامی حیاتی در بررسی صلاحیت متقاضیان است  و بدون شک یک مرحله فیلترینگ متقاضیان در این مرحله رخ می دهد. از این رو با نگارش یک کاورلتر استاندارد و مناسب، قطعا شانس متقاضیان در باقی ماندن روند پذیرش افزایش می‌یابد.

اما زمانی که قصد سابمیت کردن مقاله ای را نیز داشته باشیم، قطعا بایستی همراه با مقاله خود، کاورلتر آنها را نیز ارسال نماییم. هدف از ارسال کاورلتر در این قسمت، تشریح محتویات سند و ایجاد انگیزه در داوران می باشد. نگارش کاورلتر کاورلتر یک فرصت به شما می دهد تا به سردبیر مجله نشان دهید که تحقیق شما، جدید و نوع است  که باید در یک مجله چاپ گردد. از این رو با یک کاور لتر روشن و مشخص می توان شانس بازبینی مقاله را افزایش داد.

مهاجرت دانشجویی | مکاتبه با اساتید

سفارش نگارش کاورلتر