مشاوره ارزیابی رایگان وضعیت پرونده تحصیلی: وارد شوید

سفارش نگارش CV تحصیلی و کاری + سفارش نگارش رزومه

سفارش نگارش CV

روند ثبت سفارش نگارش CV

 1. اطلاعات خود را در فرم سفارش نگارش CV زیر وارد کرده و ارسال کنید.
 2. تماس کارشناس مجموعه همیاراپلای با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
 3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل، شرایط شما بررسی میشود)
 4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
 5. پرسشنامه ای در قالب word به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
 6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه همیاراپلای
 7. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان بر اساس انتخاب پکیج (حداکثر ظرف 10 روز پس از دریافت خدمات)

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

پکیج‌های نگارش رزومه

نگارش CV

فرم سفارش نگارش CV تحصیلی یا کاری


سوالات متداول نگارش CV در همیاراپلای

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. ضمنا گوگل اسکولار ما از نظر علمی قابلیت بررسی دارد. وبسایت همیاراپلای از سال 94 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

 • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
 • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
 • لینکداین: ورود
 • لینک کانال تلگرام: ورود
 • لینک گوگل اسکولار: ورود
 • لینک اینستاگرام: ورود
 • مدیریت گروه های هلند از طریق همیاراپلای در تلگرام

پرسشنامه فارسی برای هر کدام از نامه ها را میتوانید به سادگی پر نمائید تا کارشناس شما بر اساس اطلاعات تکمیل شده تدوین کنید. دقت کنید که اگر دانشگاه مقصد شما مشخص شده باشد میتواند نگارش را هدفمند و سودمندتر نماید چون هر دانشگاهی احتمال فرمت خاص خود را داشته باشد. البته بسیاری از دانشجویان این بخش را کلی پیش میروند و با تغییراتی برای دانشگاه های مختلف ارسال میکنند ولی بهتر است این بخش نیز شفاف شود.

ابتدا شما پرسشنامه را پر میکنید و بعد از آن پروسه نگارش استارت میخورد. دقت کنید پکیج های بالا بر اساس زمانبندی تقسیم بندی شده اند و در این بخش دقت نمائید.

بله، بعد از واریز، یک اشتراک به همراه کارشناس و تیم خدمات برای شما تشکیل میشود و شما میتوانید بدون استرس در مدت زمان مشخص شده برای نگارش نامه مکاتباتی خود


سفارش نگارش CV


نگارش CV و نگارش رزومه

CV یا Curriculum Vitae  که گاهی هم به رزومه معروف است، یکی از مستنداتی است که مهارت ها و شایستگی های علمی و حرفه ای شما را برای اخذ پذیرش در دانشگاه ها و یا یک موقعیت کاری نمایش می دهد. نگارش صحیح رزومه و CV نیازمند مهارت است زیرا هم بایستی تسلط کافی در نگارش صحیح آن داشت، و هم نواقص یک شخص در سوابقس را کمرنگ کرد و در عوض نقات قوت وی را پررنگ کرد.

از طرفی چون افراد، با سوابق و پیش زمینه های متفاوت اقدام به درخواست پذیرش در دانشگاه ها و شرکت ها و سازمان ها می نمایند، بنابراین CV و رزومه باید بر مبنای نیاز هر یک از این نوع افراد طراحی و نوشته شود. در حقیقت رزومه تحصیلی بیانگر فعالیت‌ها و سوابق تحصیلی متقاضی در گذشته می‌باشد که شایستگی‌ها علمی و حرفه‌ای شما را برای اخذ پذیرش تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی در دوره‌های تحصیلی دانشگاهی را بیان می‌کند.

هدف از نگارش رزومه تحصیلی این است که در یک الی دو صفحه بتوان تصویر مشخصی از سابقه، فعالیت‌ها و رزومه تحصیلی افراد در گذشته را به صورت کوتاه و شفاف بیان کرد تا اساتید یا دانشگاه‌هایی که قصد اعطای ویزای دانشجویی یا کمک هزینه تحصیلی دارند، بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن با وی آشنا شوند.

نوشتن رزومه تحصیلی به تنهایی شانس اخذ پذیرش تحصیلی یا کمک تحصیلی شما را تضمین نمی‌کند. بلکه در صورتی که اقدام به نوشتن رزومه تحصیلی به شکل استاندارد و حرفه‌ای کنید، می‌توانید با همراه داشتن توصیه نامه، انگیزه‌ نامه، نمرات زبان مناسب و سایر شرایط درخواستی دانشگاه، شانس خود در پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان را افزایش دهید. در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید و با شرایط و قالب نوشتن رزومه تحصیلی آشنایی داشته باشید، می‌توانید اقدام به نوشتن رزومه تحصیلی کنید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم از افراد متخصص و کارشناس در این زمینه راهنمایی‌های لازم را درخواست کنید.

سفارش نگارش رزومه CV به صورت حرفه ای و ساختار استاندارد طراحی شده توسط همیاراپلای انجام میشود.

 

☑️ پیشنهاد مطالعه: سفارش نگارش کاورلتر