سفارش نگارش رزومه (CV) | سفارش نگارش CV

روند ثبت سفارش نگارش CV

  1. اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کرده و ارسال کنید.
  2. تماس کارشناس مجموعه همیاراپلای با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
  3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل، شرایط شما بررسی میشود)
  4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
  5. پرسشنامه ای در قالب word به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
  6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه همیاراپلای
  7. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان بر اساس انتخاب پکیج (حداکثر ظرف 10 روز پس از دریافت خدمات)

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

پکیج‌های سفارش نگارش رزومه (سفارش در فرم انتهایی)


 

سفارش نگارش رزومه

سفارش نگارش رزومه

 

سفارش نگارش رزومهسفارش نگارش رزومه

نگارش CV و نگارش رزومه

CV یا Curriculum Vitae  که گاهی هم به رزومه معروف است، یکی از مستنداتی است که مهارت ها و شایستگی های علمی و حرفه ای شما را برای اخذ پذیرش در دانشگاه ها و یا یک موقعیت کاری نمایش می دهد. نگارش صحیح رزومه و CV  نیازمند مهارت است زیرا هم بایستی تسلط کافی در نگارش صحیح آن داشت، و هم نواقص یک شخص در سوابقس را کمرنگ کرد و در عوض نقات قوت وی را پررنگ کرد. .

از طرفی چون افراد، با سوابق و پیش زمینه های متفاوت اقدام به درخواست پذیرش در دانشگاه ها و شرکت ها و سازمان ها می نمایند، بنابراین CV و رزومه باید بر مبنای نیاز هر یک از این نوع افراد طراحی و نوشته شود. در حقیقت رزومه تحصیلی بیانگر فعالیت‌ها و سوابق تحصیلی متقاضی در گذشته می‌باشد که شایستگی‌ها علمی و حرفه‌ای شما را برای اخذ پذیرش تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی در دوره‌های تحصیلی دانشگاهی را بیان می‌کند.

زمان و نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش | واریز پول به حساب خارجی | مهاجرت تحصیلی

هدف از نگارش رزومه تحصیلی این است که در یک الی دو صفحه بتوان تصویر مشخصی از سابقه، فعالیت‌ها و رزومه تحصیلی افراد در گذشته را به صورت کوتاه و شفاف بیان کرد تا اساتید یا دانشگاه‌هایی که قصد اعطای ویزای دانشجویی یا کمک هزینه تحصیلی دارند، بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن با وی آشنا شوند.

نوشتن رزومه تحصیلی به تنهایی شانس اخذ پذیرش تحصیلی یا کمک تحصیلی شما را تضمین نمی‌کند. بلکه در صورتی که اقدام به نوشتن رزومه تحصیلی به شکل استاندارد و حرفه‌ای کنید، می‌توانید با همراه داشتن توصیه نامه، انگیزه‌ نامه، نمرات زبان مناسب و سایر شرایط درخواستی دانشگاه، شانس خود در پذیرش از دانشگاه مورد نظرتان را افزایش دهید. در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید و با شرایط و قالب نوشتن رزومه تحصیلی آشنایی داشته باشید، می‌توانید اقدام به نوشتن رزومه تحصیلی کنید. در غیر این صورت پیشنهاد می‌کنیم از افراد متخصص و کارشناس در این زمینه راهنمایی‌های لازم را درخواست کنید.

سفارش نگارش رزومه (CV) | سفارش نگارش CV

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به مجموعه همیاراپلای می‌باشد