مشاوره ارزیابی رایگان وضعیت پرونده تحصیلی: وارد شوید

مشاوره اپلای | مشاوره تخصصی اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور

مشاوره پذیرش تحصیلی، ویزا تحصیلی، توریستی و خدمات مهاجرتی

  1. ثبت درخواست مشاوره بر اساس نیاز شما در فرم مشاوره در ادامه این صفحه.
  2. ایجاد اشتراک اختصاصی در هر سه پکیج قابل انتخاب در فرم.
  3. قرار دادن لیست یا موضوع سوالات در اشتراک ایجاد شده
  4. در صورت داشتن درخواست مشاوره غیر رایگان میتوانید زمان مشاوره تلفنی را در اشتراک مشخص کنید.

پکیج های مشاوره تلفنی همیاراپلای

مشاوره تلفنی اپلای

فرم سفارش مشاوره تحصیلی + ویزا


مشاوره تخصصی اخذ پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور

مشاوره اپلای | فرآیند اپلای یک مسیر طولانی و زمان بر است که تقریبا در حدود یک سال شاید به طول بیانجامد. علاوه بر سرمایه گذاری عمر خود در این مسیر، هزینه های مورد نیاز در این امر نیز باعث می شود تا متقاضیان هر گام در این مسیر را با احتیاط اتخاذ کنند زیرا در صورت خطا در این مسیر، موجب از بین رفت یک سال از عمر خود و سرمایه خود می شود.

به دلیل پیچیدگی ها و ابهام هایی که در فرآیند اخذ پذیرش تحصیلی و مهاجرت تحصیلی و همچنین عدم آگاهی از هر یک از این مراحل، می‌تواند موجب ضایع شدن هزینه و زمان شما شود. از آنجایی که یک دانش اولیه و مبتدی و چه بسا غلط در مورد فرایند اپلای و ویژگی های هر کشور می‌تواند متقاضیان را از مسیر موفقیت به اخذ پذیرش دور بدارد، نیاز به مشاوره با افراد متخصص در این زمینه را ایجاب می کند.

افراد زیادی هستند که به عنوان نمونه های موفق اپلای مطرح می شوند اما در این کنار، تعداد بسیار بیشتری نیز وجود دارند که علی رغم داشتن شایستگی های لازم، موفق به اخذ پذیرش نمی شوند. دلیل این امر سابقه و رزومه افراد فقط نمی تواند باشد زیرا می توان رزومه ها را با روش هایی بهبود بخشید اما شاید اصلی ترین دلیل در عدم موفقیت این افراد و یا افراد با رزومه های خیلی خوب عدم آگاهی از نکات طلایی اپلای و نیز تجربه کافی است. بنابراین، برنامه ریزی صحیح و پشت سر گذاشتن یک فرایند قدم به قدم قطعاً ضروری است.

مجموعه همیار اپلای در زمینه مهاجرت تحصیلی، مشاوره تحصیلی کامل متناسب با نیازهای متقاضیان ارائه می‌دهد و برای ارائه مشاوره از روش‌های مختلفی مانند مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین استفاده می‌کند تا بتواند مناسب‌ترین مشاوره‌ی ممکن را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

مراحلی که در حین مشاوره اپلای ضروری است:

در مسیر اپلای برای یک دانشگاه، یک سری مراحل اصلی وجود دارد که هر فردی باید آن ها را به درستی انجام دهد تا به نتیجه برسد. این موارد شامل فاکتورهای زیر می باشند:

  • ارتقا و بهبود رزومه تحصیلی مانند انجام پروژه های متنوع زمینه ی تحصیلی، یا نگارش مقاله و …
  • آشنایی با کشور ها و دانشگاه هایی که رشته و گرایش شما را بیشتر جذب می کنند.
  • مکاتبه با اساتید
  • نگارش فرم های مورد نظر آنها مانند sop
  • نحوه دریافت کمک هزینه تحصیلی(هرچقدر رزومه قوی تری داشته باشید امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی بالاتر خواهد رفت و به همین دلیل یکی از مواردی که در مشاوره ها در زمینه اپلای به متقاضیان ارائه می دهیم، بر روی نحوه دریافت کمک هزینه تحصیلی می باشد).
  • معرفی دانشگاه هایی متناسب با رزومه دانشگاهی و تحصیلی افراد.

مشاوره برای اخذ پذیرش تحصیلی

مجموعه همیار اپلای توسط جمعی از فارغ التحصیلان و دانشجویان برتر دانشگاه های اروپا، آمریکا، کانادا و ایران در تلاشند تا فرایند اپلای را به صورت علمی جلو ببرند و از این رو در این زمینه موفقیت های بسیاری را کسب کرده است. هدف مجموعه همیار اپلای برای مشاوره و اخذ پذیرش تحصیلی، راهنمایی دقیق متقاضیان عزیز است تا باعث سهولت در مسیر اخذ پذیرش تحصیلی در کشور مورد نظرتان شود.

تیم کارشناسان مجموعه همیار اپلای می تواند به موفقیت اپلای شما کمک کند و در این راستا فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح بین المللی به عنوان مشاور مسیر صحیح شیوه اپلای را به شما معرفی و توضیحات لازم را ارائه می دهند. بهترین گام پیش از طی کردن مراحل پذیرش و بورسیه تحصیلی استفاده از مشاورینی است که مسیر را قبلاً در رشته و کشور مورد نظر پشت سر گذرانده باشند.

در مشاوره های اپلای، با توجه به اطلاعات به‌ دست‌ آمده از رزومه افراد، تعیین حداقل نمره زبان با توجه به رشته و با توجه توانایی‌ های فردی هر فرد توصیه به آزمون‌های زبان مربوطه می‌شود. تمامی مراحل اخذ پذیرش با توجه به رزومه هر فرد، توصیف می‌شود. در بخش نهایی با توجه به درخواست متقاضی، تمامی اطلاعاتی نظیر اخذ ویزا، شرایط کار پس از تحصیل و … با توجه به کشور انتخاب‌ شده ارائه می‌گردد.

این بخش با توجه به سوالات شما خواهد بود و هر ابهامی که شما داشته باشید توسط گروه مشاوره دهنده رفع می‌شود. از آنجایی که برخی از کشورها قوانین خاص خود را برای پذیرش دانشجو و مهاجرت دارند؛ به‌ همین خاطر توصیه می‌شود که از مشاوره‌های کلی و غیرتخصصی که اطلاعات نه چندان دقیقی را ارائه می دهند پرهیز کنید. برخی از کشورها شرایط اخذ ویزا و پذیرش متفاوتی دارند و تحصیل در آنها می‌تواند بسیار متفاوت از کشورهای دیگر باشد. بنابراین مشاوره های تخصصی است که در این مرحله راهگشای بسیاری از مسائل و سوال های شما می شود.

از این رو مجموعه همیار اپلای آماده است تا به‌ صورت خدمات آنلاین، در تمامی ساعات کاری و در تمامی زمینه‌ها مانند پذیرش، اخذ ویزا، زمان پذیرش دانشجو، انتخاب کشورهای  متناسب با ویژگی های شخص و مشاوره‌ های مهاجرتی اطلاعات ارزشمندی را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

خاطر نشان می‌کنیم که مجموعه همیار اپلای در زمینه‌ی مشاوره‌ی تحصیلی با مشاوران متخصص انواع کشورها در ارتباط بوده و به‌ راحتی می‌تواند  شما را با دانشگاهی که می‌خواهید در آن تحصیل کنید، مرتبط کند و بدین ترتیب شما خواهید توانست اطلاعات بسیار ریز و دقیق از موضوعاتی را که مد نظر است به‌ دست بیاورید.

بنابراین در صورت تمایل برای سنجش شرایط خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌ های خارج و سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر، مشاوران ما می‌توانند با تعیین وقت قبلی به‌ صورت تلفنی یا حتی مشاوره‌ های حضوری و با بررسی سوابق تحصیلی و همین‌طور انواع شرایط موجود، بهترین گزینه‌ها را برای شما پیشنهاد دهند.