بورسیه تحصیلی استرالیا | بورسیه های دولتی استرالیا | فاند تحصیلی استرالیا

رای دهید

انواع بورسیه تحصیلی استرالیا

استرالیا از جمله کشورهایی است که به دلیل تدریس به زبان انگلیسی و وجود دانشگاه هایی در زمره ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا مقصدی پرطرفدار برای اپلای و مهاجرت تحصیلی دانشجویان می باشد. هفت مؤسسه این کشور در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2019 در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر قرار دارند. امکان تحصیل در استرالیا ، در کلیه مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری برای متقاضیان وجود دارد.

از طرفی برای متقاضیان علاوه بر اخد پذیرش تحصیلی در دانشگاه، به دلیل هزینه های تحصیل و زندگی باید بورسیه ها و اسکالرشیپ هایی را ارائه دهند. اسکالرشیپ های تحصیلی در کشور استرالیا که به متقاضیان بین المللی اهدا می شود کمک هزینه های تحصیلی از قبیل هزینه های زندگی سفر، بهداشت و درمان، شهریه و غیره را پوشش می دهد. نکته مهم برای دریافت بورسیه این است که لازم است که شرایط بورسیه تحصیلی در استرالیا، داشتن معدل نسبتا بالا می باشد. بورسیه تحصیلی در استرالیا و هر یک از دانشگاه های استرالیا متفاوت بوده و انواع گوناگونی دارد که  در ادامه انواع بورسیه های تحصیلی در استرالیا را معرفی خواهیکم کرد.

پیشنهاد مطالعه: زندگی و تحصیل در استرالیا (کانبرا)

در یک دسته بندی کلی به طور کلی بورسیه تحصیلی در استرالیا می تواند به  چهار دسته تقسیم بندی شودکه عبارتند از :

  1. بورسیه های دولتی استرالیا

دولت استرالیا چندین بورسیه برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته است که معمولا دانشجویان ایرانی را شامل نمی شود و این بورسیه ها عبارتند از  ALA ، ADS ، Ausaid و …

  1. بورسیه دانشکده ها و دانشگاه های استرالیا

هر دانشگاه  سهمی مشخص برای بورسیه دارد. این نوع بورسیه در کشور استرالیا رایج می باشد بطوریکه هر دانشگاه همراه با هر دانشکده سالانه تعدادی دانشجو را برای رشته های خاص بورسیه می کند.

  1. بورسیه موسسات و سازمان ها

این بورسیه از طرف برخی افراد ثروتمند، مشهور و یا از طرف برخی سازمان ها مانند بانک ها به دانشجویان اعطا می شود  که معمولا بورسیه خوابگاه ها از این نوع هستند.

بورسیه های دولتی استرالیا

دولت استرالیا بنا بر سیاست پرورش افراد نخبه و حمایت از انها بورسیه هایی را متقبل شده است که این بورسیه ها را بر اساس صلاحیت دانشجو به دانشجویان داده می شود. این بورسیه ها به شدت رقابتی هستند و شامل هزینه های  شهریه کامل دانشگاه، هزینه کلاس زبان قبل برای افرادی که مشکل دارند،  هزینه های کامل زندگی، رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی است.  این بورسیه های دولتی به شرح زیر می باشد :

بورسیه تحصیلی ADS

این بورسیه تحصیلی از طرف دولت استرالیا به متقاضیان اهدا می شود و کمک هزینه ای برای تحصیل دانشجویان کشورهای در حال توسعه در کشور استرالیا می باشد. در فرآیند درخواست برای این بورسیه، بررسی پرونده های که برای ADS ارسال می شوند ممکن است ۱ سال زمان ببرد. این بورسیه به دوره های کارشناسی ارشد تحقیقی و تحصیلی و دوره ی دکتری تعلق می گیرد.

لینک: بورسیه تحصیلی ADS

بورسیه تحصیلی ALA

این نوع بورسیه دولتی استرالیا مخصوص متقاضیان توانمند و نخبه و افراد پیشرو می باشد که بر اساس صلاحیت دانشجو به وی اعطا می شود.

لینک: بورسیه تحصیلی AL

بورسیه های تحصیلی استرالیا

بورسیه های تحصیلی ارائه شده توسط دانشکده ها و دانشگاه ها

متقاضیانی که نتوانسته اند بورسیه دولتی استرالیا را کسب کنند می توانند به بورسیه هایی که توسط دانشگاه ها ارائه می شود مراجعه کنند. برای اخذ این بورسیه ها بورسیه از دانشگاه های استرالیا باید مستقیما با دانشگاه های در ارتباط بود و مراحل ثبت نام اولیه در تاریخی که دانشگاه تعیین می کند، انجام شود.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه ملبورن استرالیا

دانشگاه ملبورن استرالیا یکی از دانشگاه های مطرح در استرالیا است که انواع بورسیه های تحصیلی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. بورسیه های این دانشگاه به دو گروه پژوهشی و غیر پژوهشی تقسیم می شوند که اکثر این بورسیه ها به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اعطا می شود. انواع بورسیه دوره های پژوهشی دانشگاه ملبورن استرالیا عبارتند از :

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS (Endeavour International Postgraduate Research Scholarship):

این بورسیه یکی از بورسیه های دولتی و رقابتی در استرالیا می باشد که معمولا به دانشجویان بین المللی اعطا می شود. هزینه هایی که این بورسیه پوشش می دهد شامل هزینه های شهریه دانشگاه به طور کامل و نیز هزینه بیمه دانشجویی می باشد. معمولا متقاضیانی که موفق به دریافت این بورسیه می شوند، بورسیه MIRS را نیز می توانند دریافت نمایند.

[gap height=”10″]

بورسیه MIRS   (Melbourne International Research Scholarship)

 بورسیه MIRS معمولا به دانشجویان بین المللی و بومی اعطا می شود. اگر این بورسیه به  دانشجوی بین المللی اعطا شود به صورت MIRS نامیده می شود و در غیر این صورت MRS نامیده می شود. این نوع بورسیه هزینه هایی از قبیل خرج و مخارج زندگی در استرالیا را پوشش می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه MIFRS  (Melbourne International Fee Remission Scholarship)

بورسیه MIFRS  که توسط دانشگاه حمایت مالی و به متقاضیان اعطا می شود کل شهریه های دانشگاه را پوشش می دهد.برای این بورسیه هر دانشکده تعدادی سهمیه و ظرفیت دارد و داوطلبان  این بورسیه خود به خود می توانند بورسیه MIRS را دریافت کنند.

[gap height=”10″]

بورسیه HRS

بورسیه HRS به رشته تحصیلی حقوق انسانی تخصیص داده شده است و توسط دانشکده حقوق به دانشجویان رشته حقوق انسانی تعلق می گیرد. تمامی دانشجویان بومی و خارجی در دوره های تحقیقاتی و غیر تحقیقاتی می توانند برای این نوع بورسیه اقدام کنند .

بورسیه دوره های غیر پژوهشی دانشگاه ملبورن

[gap height=”10″]

بورسیهIGS   (International Graduate Scholarships)

این بورسیه مخصوص دانشجویان بین المللی است که دوره های غیر تحقیقاتی در مقطع کارشناسی در دانشگاه ملبورن طی کرده اند و قصد ادامه تحصیل را دارند می باشد. ارزش این بورسیه بدین صورت است که در این نوع از بورسیه مبلغی معادل ۱۰ هزار دلار از شهریه سال اول مقطع کارشناسی ارشد متقاضی کم خواهد شد.

[gap height=”10″]

بورسیه IPCA  (International Graduate Coursework Scholarships)

بورسیه IPCA برای دانشجویان خارجی که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاهی به غیر از دانشگاه ملبورن با معدل بالا دریافت کرده اند ارائه شده است. این بورسیه مبلغی معادل ۲۵ تا ۱۰۰ دلار از شهریه هر واحد درسی متقاضی کم می کند.

[gap height=”10″]

بورسیهADB  (Asian Development Bank Scholarship)

بورسیه ADB در ۱۸ موسسه معتبر که در کشورهای حاشیه اقیانوس آرام  هستند ارائه شده است. دانشگاه ملبورن نیز یکی از ۳ موسسه استرالیایی است که این بورسیه را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه سفر استرالیا

این بورسیه که برای دانشجویان و دوره های پژوهشی و غیر پژوهشی ارائه شده است، هزینه های سفر دانشجویانی که می خواهند در یکی از دانشگاه های خارج از کشور استرالیا مهمان شوند اعطا می شود. بنابراین دانشجویانی که تمایل به درخواست این نوع از بورسیه دارند نیاز به مکاتبه مستقیم با خود دانشگاه ندارند و همه دانشجویانی که شرایط لازم را دارند می توانند از این بورسیه استفاده کنند.

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه های تحصیلی دانشگاه نیوکاسل

از طرف دولت استرالیا، کمک هزینه های تحصیلی ارائه می شود که دانشجویانی که شرایط لازم به دانشگاه نیوکاسل را دارند می توانند برای این بورسیه اقدام کنند. دانشگاه نیوکاسل دو بورسیه خاص برای دانشجویان بین المللی  ارائه می دهد که به شرح زیر می باشند :

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS استرالیا

 بورسیه IPRS برای دوره های پژوهشی ارائه شده است. کمک هزینه این بورسیه به صورت شهریه دانشگاه، بیمه دانشجویی برای دانشجویان کارشناسی ارشد به مدت دو سال و برای دانشجویان مقطع دکتری به مدت ۳ سال  می باشد.

[gap height=”10″]

بورسیه UNPRS استرالیا

 بورسیه UNPRS که از طرف دانشگاه ارائه می شود، به دانشجویان در حال تحصیل سالانه مبلغ ۲۲۵۰۰ دلار در دوره های پژوهشی پرداخت می شود.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه ملی استرالیا

 دانشگاه ملی استرالیا  که یکی از دانشگاه های نامی استرالیا می باشد، تعداد محدودی بورسیه و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان در نظر گرفته است که این بورسیه ها به شرح زیر می باشند:

[gap height=”10″]

بورسیه تحصیلی مقطع کارشناسی

این بورسیه به تعداد محدودی از دانشجویان در سال اعطا می شود که هزینه های شهریه دانشگاه و بیمه دانشجویی را در تمام طول دوران تحصیل را پوشش می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه مقطع کارشناسی ارشد آموزشی و پژوهشی

[gap height=”10″]

بورسیه دانشکده مهندسی و فناوری اطلاعات

این بورسیه به صورت کمک هزینه تحصیلی است که به متقاضی مبلغی در حد ۵ هزار دلار برای ترم اول دانشگاه پرداخت می شود. این بورسیه مختص دوره های آموزشی و پژوهشی می باشد.

[gap height=”10″]

بورسیه نیل ووستن دانشکده اقتصاد و بازرگانی

این اسکالرشیپ سالانه به ۱۰ نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این دانشکده اختصاص داده می شود. این بورس نیمی از شهریه را تا پایان دوره تحصیلی را پوشش می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه دوره های دکتری

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS

 این بورسیه فقط مختص دوره های دکتری بوده و به مدت ۳ سال شهریه دانشگاه را تحت پوشش قرار می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه PHD

تعداد این بورسیه محدود بوده و به دانشجویان بین المللی دوره دکترا تعلق می گیرد و تا مدت ۳ سال شهریه دانشگاه آن ها را تحت پوشش قرار می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه RSES

این بورسیه به دانشجویان دکترای در حال تحصیل در زمینه علوم زمینی اختصاص می یابد و سالانه ۸ هزار دلار به دانشجو می پردازد. دانشجویانی که این بورسیه را دریافت می کنند امکان دریافت بورسیه های بیشتر را برای خود افزایش می دهند.

[gap height=”10″]

بورسیه ECCLES

 این بورسیه به دانشجویان دکترای در حال تحصیل در زمینه علوم پزشکی اختصاص می یابد و سالانه ۲۲۵۰۰ دلار به دانشجو پرداخت می کند.

[gap height=”10″]

بورسیه Zinkernagel

 این بورسیه به دانشجویان دکترای در حال تحصیل در زمینه علوم پزشکی اختصاص می یابد و مکان این تحقیقات دانشکده پزشکی دانشگاه کرتین می باشد که سالانه ۲۲۵۰۰ دلار به دانشجو پرداخت می کند.

پیشنهاد مطالعه: ویزای ۱۸۹ استرالیا 

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه های تحصیلی دانشگاه کویینزلند در بریزبن استرالیا

[gap height=”10″]

بورسیه دانشگاه کویینزلند استرالیا

بورسیه هایی که در دانشگاه کویینزلند استرالیا ارائه می دهد عبارتند از

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS

بورسیه ای خاص می باشد که به دوره های تحقیقاتی در تمامی رشته ها تعلق می گیرد و هزینه های مربوط به شهریه دانشگاه و بیمه دانشجویی را پوشش می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه UQCent

 این بورسیه متعلق به دانشگاه است که سالانه ۲۲۵۰۰ دلار از هزینه زندگی دانشجویان را پرداخت می کند.

[gap height=”10″]

بورسیه UQI

 این بورسیه مختص دانشجویان بین المللی می باشد و سالانه ۲۲۵۰۰ دلار از هزینه زندگی را در بر می گیرد، در برخی از موارد کسری از شهریه را نیز پرداخت می کند .

[gap height=”10″]

بورسیه UQAdv

این بورسیه به دانشجویانی تعلق می گیرد که یکی از بورسیه های IPRS وUQCent  را اخذ کرده باشند و سالانه ۵ هزار دلار از هزینه های زندگی دانشجو را پرداخت می کند .

[gap height=”10″]

بورسیه APAI

این بورسیه ، بورسیه ای متفاوت می باشد که سالانه تا حداکثر ۲۷ هزار دلار از هزینه را پرداخت می کند .

بورسیه رئیس دانشگاه کویینزلند که سالانه ۱۲ هزار دلار به مدت حداکثر ۵ سال به متقاضیان پرداخت می کند.

بورسیه عالی کارشناسی که سالانه ۶ هزار دلار به مدت ۴ سال به دانشجویان پرداخت می نماید. در این نوع بورس دانشجویان رشته های معدن و انرژی در اولویت هستند.

پیشنهاد مطالعه: ویزای ۱۹۰ استرالیا 

[gap height=”10″]

بورسیه کارشناسی ارشد دانشگاه کویینزلند استرالیا

این نوع بورسیه به تعداد محدودی از دانشجویان دارای صلاحیت اعطا می شود و مبلغ پرداختی این بورسیه ۶ هزار دلار برای ترم اول دوره کارشناسی ارشد است.

[gap height=”10″]

بورسیه نخست وزیر استرالیا

 این بورسیه از طرف نخست وزیر استرالیا سالانه به ۲۰ نفر از بهترین دانشجویان آسیایی اعطا می گردد و سالانه مبلغ ۱۰ هزار دلار به دانشجویان آسیایی پرداخت می کند .

بورسیه های تحصیلی دانشگاه نیوسات ولز استرالیا

 که این بورسیه ها عبارتند از :

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS

 این بورسیه در دانشگاه نیوسات ولز استرالیا متعلق به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در تمامی رشته ها می باشد و این نوع بورسیه شهریه دانشگاه را به علاوه سالانه ۲۲۵۰۰ دلار حقوق و دستمزد می باشد. علاوه بر این، بیمه دانشجویی دانشجو و افراد همراه را نیز پرداخت می کند و متقاضی با در دست داشتن این بورسیه، مبلغ ویزای سفارت را نیز پرداخت نمی کند. هزینه های رفت و آمد فرد نیز تامین می شود و متقاضی می تواند در پرداخت شهریه فرزندان خود نیز تخفیف بگیرد. این شرایط برای دانشجویان مقطع دکتری تا مدت  ۳ سال و برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا ۲ سال می باشد.

حتما بخونید: ویزای استرالیا کلاس ۴۸۹

[gap height=”10″]

بورسیه UIPA

این بورسیه به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری در تمامی رشته ها تعلق می گیرد و شهریه دانشگاه به علاوه سالیانه ۲۲۵۰۰ دلار دستمزد و مزایا  پرداخت می شود.

بورسیه رشته های خاص دانشگاه نیوساوت ولز استرالیا

در این بورسیه تنها هزینه های زندگی دانشجو پوشش داده می شود. در دانشگاه نیوساوت ولز استرالیا تعدادی رشته تحقیقاتی وجود دارند که متقاضی در صورت تمایل به ادامه تحصیل در این رشته ها می تواند از بورسیه این دانشگاه استفاده نماید.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه مرداک استرالیا

دانشگاه مرداک استرالیا  برای دانشجویان بین المللی تعدادی بورسیه در نظر گرفته است این اسکالر شیپ ها عبارتند از :

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS

 بورسیه IPRS دانشگاه مرداک مختص همه دوره های تحقیقاتی در تمامی رشته ها می باشد و هزینه شهریه دانشگاه و بیمه دانشجویی را برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا دو سال و  برای دانشجویان مقطع دکتری و تا سه سال پرداخت می کند.

[gap height=”10″]

بورسیه MIPS

 بورسیه MIPS از طرف دانشگاه حمایت مالی می شود و برای همه رشته های پژوهشی می باشد و سالیانه ۲۵ هزار دلار جهت هزینه های زندگی به دانشجو پرداخت می شود.

[gap height=”10″]

بورسیه CSIRO

بورسیه CSIRO به متقاضیانی که در مورد موضوعات مورد نیاز دانشگاه به تحقیق بپردازند، اعطا می شود و سالیانه ۷ هزار دلار پرداخت می کند.

[gap height=”10″]

بورسیه ارشد بیوتکنولوژی

 این بورسیه در مورد تحقیق در یکی از شاخه های بیوتکنولوژی می باشد و سالیانه ۲۴ هزار دلار جهت هزینه های زندگی به دانشجو پرداخت می کند .

[gap height=”10″]

بورسیه املیا ایرهارت

 این بورسیه به یک نفر از متقاضیان خانم که در دوره های دکترای هوافضا ثبت نام کرده اند تعلق می گیرد. مبلغ این بورسیه۱۰ هزار دلار می باشد.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه آدلاید استرالیا

دانشگاه آدلاید برای دانشجویان ایرانی در مقطع کارشناسی هیچ نوع بورسیه ای را ارئه نداده است. ولی سایر بورسیه هایی که در دانشگاه آدلاید استرالیا ارائه شده است عبارت است از :

[gap height=”10″]

بورسیه AFSI

 تمام پرونده های پژوهشی دانشگاه آدلاید به صورت خودکار برای این بورسیه در نظر گرفته می شوند. در سال چیزی در حدود ۱۵ نفر از دانشجویان بین المللی موفق به دریافت این بورسیه می شوند. در صورتی که این بورسیه گرفته شود، شهریه متقاضی توسط دانشگاه پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است که دانشجویانی که در رشته های تحقیقاتی مورد نظر دانشگاه تحقیق می کنند، در اولویت قرار خواهند گرفت.

[gap height=”10″]

بورسیه AGRS

 این بورسیه برایدانشجویان بین المللی که از دانشگاه آدلاید  فارغ التحصیل شده اند و قصد ادامه تحصیل در استرالیا در دوره های پژوهشی را دارند ارائه شده است. مبلغ این بورسیه ۲۲۸۰۰ دلار در سال است که برای دانشجویان مقطع دکتری تا ۳ سال و برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا ۲ سال  پرداخت می شود.

[gap height=”10″]

بورسیه ASI

این بورسیه سالیانه به ۱۵ دانشجو تعلق می گیرد و مبلغی در حدود سالانه ۲۲۸۰۰ دلار برای هزینه های زندگی دانشجو پرداخت می شود که هزینه شهریه کل دانشگاه، بیمه دانشجویی را شامل می شود. این بورسیه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا ۲ سال و برای دانشجویان مقطع دکتری تا ۳ سال ادامه می یابد

[gap height=”10″]

بورسیه EMBL

 بورسیه EMBL مختص دانشجویان دوره دکتری که در رشته های علوم زیستی تحصیل می کنند می باشد. سالانه ۳ دانشجو می توانند از این بورس استفاده کنند. علاوه بر این دانشجویانی که موفق به دریافت این بورسیه می شوند، به اروپا اعزام می شوند و تا ۳ سال در رشته های زیست مولکولی مشغول به تحصیل می شوند.

[gap height=”10″]

بورسیه Endeavour Awards

 این بورسیه سالیانه به تعدادی از دانشجویان اعطا می شود و مبلغ ۴۵۰۰ دلار از هزینه های سفر، ۴۰۰۰ دلار از هزینه های زندگی، ۲۵۰۰ دلار دستمزد کار تحقیقاتی به طور ماهیانه و حداکثر ۱۲ هزار دلار شهریه دانشگاه در هر ترم را شامل می شود.

پیشنهاد مطالعه: مراحل اپلای کردن

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS استرالیا

سهمیه دانشگاه آدلاید برای این بورسیه سالانه ۱۵ نفر  می باشد. این نوع بورسیه شهریه دانشگاه و هزینه بیمه دانشجویی را برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا دو سال و برای دانشجویان مقطع دکتری تا ۳ سال پوشش می دهد. متقاضیانی که موفق به دریافت این بورسیه می شوند موفق به دریافت بورسیه ASI از دانشگاه آدلاید نیز می شوند.

[gap height=”10″]

بورسیه NTRB

 این نوع بورسیه مختص دانشجویان در حال تحصیل در رشته حقوق می باشد و در این نوع بورسیه متقاضیان در رشته های خاص مورد نیاز دانشگاه به تحصیل می پردازند.

[gap height=”10″]

بورسیه دانشکده MBA

 بورسیه دانشکده MBA  که در سال به ۳ نفر از دانشجویانی که در این رشته ثبت نام می کنند داده می شود و مبلغ ۵ هزار دلار به عنوان کمک هزینه اعطا می کند.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه مک کواری استرالیا

بورسیه هایی که در دانشگاه مک کواری استرالیا برای متقاضیان بین المللی ارائه می شود عبارت است از :

[gap height=”10″]

بورسیه MQRES

 بورسیه MQRES برای دانشجویان دوره دکتری می باشد و از طرف دانشگاه مک کواری حمایت مالی می شود. این بورسیه شهریه دانشگاه را به مدت ۳ سال پوشش می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه Cotutelle

بورسیه Cotutelle به دانشجویان دکترای دانشگاه مک کواری اهدا می شود و این امکان را می دهد که همزمان در دو دانشگاه در دوره دکتری پذیرش گرفته و مدرک تحصیلی خود را از هر دو دانشگاه اخذ نمایند. برخی از این دانشجویان می توانند بورسیه تحصیلی خود را که شامل پرداخت هزینه رفت و آمد بین دو دانشگاه می باشد، دریافت کنند.

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS استرالیا

بورسیه IPRS در دانشگاه مک کواری  به همه ی دوره های پژوهشی اختصاص داده شده است که شهریه دانشگاه و  بیمه دانشجویی را تا پایان دوران تحصیل پوشش می دهد.

[gap height=”10″]

بورسیه دانشکده هنر

این بورسیه به دو نفر از دانشجویان بین المللی در سال که در رشته های این دانشکده پذیرفته شده اند اعطا می شود.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه لاتروب استرالیا

دانشگاه لاتروب برای متقاضیانی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند اسکالرشیپ هایی در نظر گرفته است که به شرح زیر می باشند:

[gap height=”10″]

بورسیه IPRS

 بورسیه IPRS از سوی دولت استرالیا حمایت مالی می شود و متعلق به همه دوره های پژوهشی می باشد. مزایای این بورسیه شهریه دانشگاه و بیمه دانشجویی می باشد که تا پایان دوران تحصیلات دانشجو پرداخت می شود.

[gap height=”10″]

بورسیه LTUPRS

 بورسیه LTUPRS که از طرف دانشگاه لاتروب برای دانشجویان در نظر گرفته شده است، در سال مبلغی در حدود ۱۹۲۰۰ دلار جهت هزینه های زندگی به دانشجویان پرداخت می کند.

[gap height=”10″]

بورسیه LTUFRRS

بورسیه LTUFRRS از طرف دانشگاه لاتروب  حمایت مالی می شود و کلیه هزینه های شهریه دانشگاه را در بر می گیرد. این بورسیه سالیانه به ۴۰ نفر اعطا می شود.

پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *