مشاوره ارزیابی رایگان وضعیت پرونده تحصیلی: وارد شوید

شرکت در روزهای آزاد دانشگاه ها | Open Days در دانشگاه ها

5/5 - (2 امتیاز)

شرکت در Open Days در دانشگاه ها

یک روز آزاد دانشگاه چیست؟

Open Days در دانشگاه یک روز – یا روزهایی در طول سال است که یک دانشگاه، دانشجویان آینده نگر را به پردیس دانشگاه خود دعوت می‌کند تا به بافت و امکانات دانشگاه نگاهی بیندازند. این زمانی است که می توانید آزادانه در اطراف دانشگاه به گشت و گذار بپردازید و نگاهی به محل اسکان دانشجویان داشته باشید و از امکانات آموزشی، کتابخانه دیدن نمایید. همچنین می‌توانید با کارمندان و دانشجویان فعلی آشنا شوید و در مورد برنامه های مختلف تحصیلی و فعالیت های خارج از برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بطور دقیق تر، روزهای آزاد دانشگاه فرصتی برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد یک موسسه، تجربه دانشگاه و دیدار با دانشجویان و کارکنان فعلی است. روزهای آزاد توسط دانشگاه‌ها برگزار می شود تا فرصتی برای بازدید و تجربه آنها را داشته باشید. آنها به شما کمک می کنند در مورد محل تحصیل خود تصمیم گیری کنید و معمولاً می توانند بیشتر از یک دفترچه اطلاعاتی راجع به واحد اطلاعاتی به شما بگویند. دانشگاه ها روزهای آزاد را در طول سال می گذرانند و ممکن است هر روز از هفته، حتی در تعطیلات آخر هفته باشند.

چه کارهایی باید در یک روز آزاد انجام دهیم؟

برای مبتدیان فرصت مناسبی است تا از این فرصت استفاده کنند تا درباره برنامه هایی که به آنها علاقه دارند اطلاعات بیشتری کسب کنند و با کارکنان آموزش دوره صحبت نمایند. سپس سایر امکانات موجود در دانشگاه – محل اسکان دانشجویی، کافه ها ، مغازه ها و غیره را بررسی کنید و با دانشجویان صحبت کنید تا درک بهتری از زندگی در آن دانشگاه داشته باشید.

شما این فرصت را دارید که دانشگاه و منطقه محلی را مشاهده نمایید. همچنین می توانید با کارمندان و دانشجویان فعلی صحبت کنید تا متوجه شوید زندگی دانشگاه چگونه است. Open Days در دانشگاه همچنین به والدین و سرپرستان این فرصت را می دهد که به دانشگاه ها مراجعه کنند تا بتوانند به دانشجویان در تصمیم گیری درست کمک کنند.

شما می توانید در مورد دانشگاه، بخش ها، دوره ها، امور مالی دانشجویی و موارد دیگر در گفتگوها و سخنرانی ها شرکت کنید. بسیاری از دانشگاه ها میزبان کارگاه ها و جلسات کارآزموی هستند تا بتوانید تصور کنید که این دوره چگونه خواهد بود. تورهای اطراف دانشگاه نیز برگزار می شود، از جمله بازدید از خوابگاه های دانشجویی.

Open Days در دانشگاه

تحصیل و زندگی در ژاپن | تحصیل و زندگی در دانمارک | بورسیه تحصیلی استرالیا | زندگی و تحصیل در استرالیا

دلایل حضور در یک روز آزاد دانشگاه

حضور در یک روز آزاد در دانشگاه می تواند تردیدها و سوالات بیشماری را که در مورد دانشگاه، محل اقامت و دوره تحصیل دارید از بین ببرد. حضور در یک روز آزاد با فرزندتان می تواند یک تجربه شگفت انگیز برای شما باشد. این ایده کاملی را به شما می دهد که فرزندان خود را به کجا می فرستید و در چه محیطی زندگی خواهند کرد و زندگی آنها در سالهای حضورشان در دانشگاه چگونه خواهد بود. اگر دانشجویی هستید که به تنهایی در یک روز آزاد شرکت می کنید، می توانید با کمک کارکنان دانشگاه دوستانه از این بازدید بسیار بهره مند شوید.

بررسی واقعیت: حضور در یک روز آزاد می تواند یک تجربه واقعی باشد. این می تواند به شما در نهایی کردن دانشگاه مورد نظر برای فرزندانتان کمک کند.

الزامات دوره: شما فرصتی برای تعامل با اساتید و دانشجویان فعلی دارید. همچنین می توانید در مورد خواسته های دوره و گزینه هایی که فرزند شما بعد از این مدرک در اختیار دارد بحث کنید.

برنامه های درسی اضافی: همچنین شما می توانید فعالیت های مختلف برنامه های درسی را که در پردیس دانشگاه انجام می شود و فرزندان شما نیز می تواند در آن شرکت کند، مشاهده نمایید.

چشم انداز اشتغال تحصیلات تکمیلی: بینشی در مورد میزان اشتغال تحصیلات تکمیلی دانشگاه به شما می دهد. شرکت در روزهای باز دانشگاه ها به طور مستقیم در مورد آینده شغلی فرزند شما ایده ای به شما می دهد.

گزینه های بیشتر: Open Days در دانشگاه همچنین فرصتی را برای شما فراهم می کند که دوره های مرتبط دیگری را نیز که در لیست برتر شما نیستند در نظر بگیرید. اگر از یک دانشگاه یا واحدهای درسی راضی نیستید، همیشه می توانید دانشگاه های دیگر را بررسی کنید.

با دوستان بالقوه ملاقات کنید: همچنین می توانید با سایر دانش آموزان یا والدین آینده نگر ارتباط برقرار کنید. این همچنین فرصتی را به شما می دهد تا از حلقه دوستان بالقوه فرزند خود مطلع شوید. بسیار مهم است که بدانید فرزندان شما با چه دانش آموزانی در تماس است.

امکانات در داخل و اطراف دانشگاه: همچنین می توانید امکاناتی را که شما در دانشگاه می توانید از آن برخوردار باشید را مشاهده کنید.

موقعیت مکانی را بررسی کنید: می توانید مکان دانشگاه را ببینید و تصمیم بگیرید که در کجا می خواهید اسکان شوید.

مکالمه غیررسمی: با مراجعه به دانشگاه، می توانید درباره برنامه های آینده آنها در سطح غیر رسمی صحبت کنید.

اعتماد به نفس: شما هرگز نمیدانید، این ممکن است سر آغاز رابطه جدید شما باشد که با اطمینان، قدرت و ارتباط برقرار کردن را بالا ببرد.

در ادامه می توانید فهرست این رزوای بازی که دانشگاه ها ارائه می دهند را مشاهده نمایید.

ورود به سایت

تحصیل در اسپانیا | بورسیه DAAD آلمان | راهنمای تحصیل در آلمان | تحصیل در آلمان | تحصیل در هلند | اپلای

پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *