6 روش برای پیدا کردن فاند برای PhD

5/5 - (1 امتیاز)

راهنمای پیدا کردن فاند تحصیلی در مقطع دکتری

روش اول دریاف فاند: Research council grant

اگر از انگلستان یا اتحادیه اروپا هستید،این کمک هزینه تحصیلی باید اولین درگاه تماس شما در هنگام جستجوی هرگونه کمک هزینه تحصیلی باشد.

آنها غیرقابل پرداخت هستند و معمولا 3 تا 4 سال تحصیل را پوشش می دهند. بسته به برنامه تحصیلی و عملکرد تحصیلی، دانشجویان می توانند سه یا چهار سال از برنامه پنج یا شش ساله خود را پوشش دهند.

پیشنهاد مطالعه:‌ انواع کمک هزینه و بورسیه تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی

روش دوم دریاف فاند: Postgraduate loan

این روش همان وام تحصیلی می باشد که میتواند در زمینه هزینه زندگی و شهریه دوره های دانشگاهی در دوران تحصیل کمک کند. اخیرا برای سال تحصیلی 2018-2019 برای دانشجویان بریتانیایی و دانشجویان ملی اتحادیه اروپا وام تحصیلات تکمیلی به ارزش 25،000 پوند ( 32،467 دلار آمریکا) در نظر گرفته اند.

همانند وام کارشناسی ارشد می باشد و شما می توانید هر مقدار تا 25000 پوند بدون در نظر گرفتن زمینه مالی خود، وام بگیرید.

اونایی که هدفشون آلمان هست حتما بخونن:‌ بورسیه های تحصیلی در آلمان

روش سوم دریاف فاند: Employer sponsorship

اگر شما قادر به نشان دادن کارفرمای خود هستید که تحصیلات دکترا فقط به نفع شما نیست بلکه برای آنها و شرکت آنها نیز مفید است، به نوعی می توانید حمایت مالی از کارفرمایان را دریافت کنید.

برای این مورد، شما باید مشخص کنید که طرح و هدف شما برای تحصیل،مدت زمان، هزینه، و بالاتر از همه اینها اینکه چرا شما می خواهید برای دکتری تحصیل کنید چه تاثیری به روی کارفرمای شما داشته باشد را بیان کنید.

برای ارتباط با اساتید خارجی حتما بخونید:‌ چگونه با اساتید ارتباط برقرار کنیم؟ به همراه نمونه ایمیل به استاد

روش چهارم دریاف فاند: Studentship

استیودنت شیپ نامی است که اغلب برای بورس تحصیلی PhD استفاده می شود. این روش یک شکل رایج برای کمک به دانشجویان دکتری در سراسر جهان می باشد تا از دانشجویان هر کشور حمایت کنند.

بسیاری از دانشگاه ها تعداد زیادی پیشنهاد برای دانشجویان جهت کمک و کاهش فشار مالی ارائه می دهند. این روش در زمین های علوم، فناوری، مهندسی و پزشکی رایج می باشد.

احتمالا دوست دارید از تجربیات دانشجوهای اپلای کرده استفاده کنید: سفر به غرب برای ادامه تحصیل از نگاه یک نخبه ایرانی

روش پنجم دریاف فاند: Charities

در این روش برخی از موسسات خیریه هستند که ممکن است کمک مالی برای PhD شما را تامین کنند. اگر چه بعید است این سازمان ها بتوانند همه چیز را پوشش دهند، اما شما می توانید چندین منبع مالی از موسسات خیریه دریافت کنید و آن را به آنچه که به عنوان «portfolio funding» شناخته می شود، ترکیب کنید.

روش ششم دریاف فاند: Crowdfunding

این روش تمرین کمک مالی یک پروژه یا سرمایه گذاری با افزایش مقدار کمی از پول از تعداد زیادی از مردم، به طور معمول از طریق اینترنت می باشد. یعنی یک روش افزایش سرمایه از طریق تلاش جمعی دوستان، خانواده، مشتریان و سرمایه گذاران فردی است.

آزاد سازی مدرک تحصیلی | پرداخت اپلیکیشن فی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *