روش های یافتن خانه در کانادا | راهنمای اجاره خانه در کانادا

5/5 - (1 امتیاز)

روش های رایج برای پیدا کردن مسکن در کانادا

وب سایت های اجاره مسکن در کانادا

وب سایت های اجاره مسکن در کانادا، یکی از بهترین و راحت ترین گزینه برای پیدا کردن مسکن در کانادا می‌باشد. بنابراین می‌توانید با مراجعه به این وبسایت ها، آگهی های درج شده برای اجاره خانه را مشاهده نمایند.

1-  وبسایت کریگزلیست

وبسایت Craigslist یکی از مراکز آنلاین می باشد که در آن آگهی های تجاری (برای خرید و فروش اتومبیل، اجاره خانه و آپارتمان) بصورت رایگان درج شده است و افراد می توانند با مراجعه به این سایت خانه مورد نظر خود را اجاره نمایند. البته این سایت بیشتر در آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد.

craigslist.ca

2-  وبسایت کی جی جی

وبسایت Kijiji برخلاف سایت Craigslist، بیشتر در کانادا مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بهترین سایت ها و بزرگترین رقیب سایت Craigslist به حساب می آید.

kijiji.ca

3- سایت پدمپر 

یکی دیگر از سایت های مناسب برای جستجوی خانه و آپارتمان جهت اجاره مسکن، پدمپر می باشد. این وبسایت بر اساس Google Map کار می کند و متقاضیان می توانند با کمک فیلترهای این سایت و با توجه به نیاز خود در شهر، منطقه و تعداد اتاق مورد نظر، خانه مناسب برای خود را پیدا نمایند. این سایت برای اجاره آپارتمان در کانادا و آمریکا استفاده می شود. برای اجاره خانه در تورنتو و ونکوور که از شهرهای پرطرفدار میان ایرانیان ساکن کانادا هستند، این وبسایت توصیه می شود.

padmapper.com

 روش های یافتن خانه در کانادا

تحصیل در کالج استرالیا | کالج استرالیا | تحصیل در کالج آلمان | تحصیل در کالج کانادا | تحصیل در کالج | اپلای | آزاد کردن مدرک

4-  وبسایت رنت کانادا

وبسایت Rent Canada نیز از دیگر سایت های مناسب برای اجاره خانه در کانادا برای مهاجران می باشد. متقاضیان می توانند با انتخاب کردن شهر مورد نظر، مکان مناسب برای اقامت را پیدا نمایند.

rentcanada.com

5- وبسایت ایزی رومیت

این سایت نیز به افراد تازه وارد که قصد اجاره خانه در کانادا، نقل مکان به شهر دیگر و یا حتی می خواهند خانه خود را اجاره دهند، کمک می کند تا در محله مورد نظر و با هزینه به صرفه، آپارتمان مورد نظر خود را پیدا کنند.

easy-apartments-to-rent.com

 استفاده از آگهی های روزنامه

یکی دیگر از رایج ترین روش های پیدا کردن مسکن در کانادا، مراجعه به آگهی های روزنامه می باشد. برای این کار می توانید از قسمت تبلیغات روزنامه که بصورت روزانه فهرست اجاره آپارتمان ها و اتاق ها در آن درج می شوند، استفاده کنید.

 مراجعه به تابلوهای اعلانات مراکز

روش دیگر برای پیدا کردن خانه و یا آپارتمان مناسب، مراجعه به تابلوی اعلانات در مراکز و فروشگاه ها و کسب و کارهای محلی است. البته این برای افرادی است که در کانادا حضور دارند.

 استفاده از راهنمای اجاره خانه در کانادا

روش دیگر برای اجاره، پیدا کردن خانه برای اجاره در کانادا می باشد که افراد می توانند این راهنماها را درون جعبه ای در قسمت ورودی فروشگاه ها و یا در کنار خیابان مشاهده نمایند.

پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *