بهترین سایت پیدا کردن بورسیه های تحصیلی | سایت های فاندیاب

4.3/5 - (3 امتیاز)

معرفی بهترین سایت پیدا کردن بورسیه های تحصیلی و موقعیت های تحصیلی و کاری

سایت پیدا کردن بورسیه | در این پست قصد داریم تا به صورت مختصر بهترین سایت هایی که به روز ترین بورسیه های تحصیلی موجود و  موقعیت های تحصیلی وکاری را آگهی می کند معرفی کنیم. هر یک از این وب سایت ها برای کشور مخصوص به خود هستند. علاوه براین در بین انها نیز وب سایت دانشگاه ها معرفی شده است. در این وب سایت ها آدرس صفحه ی مربوط اسکالرشیپ و یا پوزیشن تحصیلی ارائه شده داده شده است و ممکن است با گذشت ددلاین خاصی آن صفحه مورد جدیدی نداشته باشد. اما به مروز زمان و نزدیک شدن به فصل پذیرش دوباره فعالیت ها در همان صفحه آغاز می شود.

وب سایت های ارائه دهنده بورسیه دکتری

این وب سایت ها جزو سایت های جامعی هستند در طیف وسیعی از رشته ها و زمینه ها و هر کشوری اسکالرشیپ و فاند های موجود را معرفی میکند. علاوه براین ممکن است در بین این پوزیشن هایی که معرفی می شود فاند نداشته باشد. پس حتما جزئیات هر یک از پوزیشن ها را مطالعه نمایید.

وب سایت های ارائه دهنده بورسیه دولتی :

این وب سایت ها، منبع و مرجع اطلاع رسانی اسکالرشیپ های دولتی هستند که برای متقاضیان تحصیل در آن کشور فراهم گردیده است. برای زمان آغاز و ددلاین و شرایط درخواست هر یک از این بورسیه ها به وب سایت مربوطه شان مراجعه کنید و از سایت های واسطه کمتر استفاده نمایید.

پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

بورسیه های تحصیلی دولت کانادا

بورسیه های دولتی فرانسه

بورسیه های دولتی در اتریش

وب سایت های ارائه دهنده بورسیه در امریکا :

وب سایت های ارائه دهنده بورسیه در آلمان

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های دانمارک

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های سوئیس

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه فنلاند

بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های در نروژ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *