طراحی سایت آکادمیک شخصی برای اپلای | تولید محتوای سایت شخصی انگلیسی

سایت شخصی برای اپلای

طراحی و تولید محتوای سایت شخصی جهت نمایش رزومه

طراحی سایت آکادمیک شخصی برای اپلای | از دیگر خدمات موسسه همیار اپلای می توان به طراحی و تولید محتوای وب سایت شخصی شما عزیزان اشاره کرد. بدون شک ارائه موثر خود و یا سازمانتان می تواند تاثیر چشمگیری در معرفی شما به سایر پژوهشگران و سازمان های سرتاسر دنیا داشته باشد. در اهمیت این موضوع همین بس که شرکت های بزرگ دنیا همانند ResearchGate GmbH، Elsevier و Google با فراهم آوردن شرایط ایجاد صفحات شخصی همانند مندلی، ریسرچ گیت و گوگل اسکولار سعی در ایجاد شبکه های موثر بین پژوهشگران سراسر دنیا دارد.

علاوه بر این داشتن یک وب سایت شخصی، متقاضی را فردی  دارد منظم‌ و حرفه‌ای‌ در منظر اساتید آمریکایی و اروپایی نشان می‌دهد. بنابراین علاوه بر تاثیر مثبت بر روی رزومه، شما را نیز فردی حرفه‌ای‌تر نشان می دهد. اما باید در نظر گرفت زمانی وبسایت تاثیر مثبت را می گذارد که وب‌سایت آکادمیک و غیر فانتزی باشد. همچنین مشاهده شده است که دانشجویان رشته‌های مهندسی و رشته‌های هنر نیز نمونه کارهای خود را در وبسایت شخصی خود ارائه دهند و برای هرکدام موارد موردنیاز را به‌صورت دقیق‌تر توضیح دهید.

طراحی سایت شخصی برای اپلای | تولید محتوای سایت شخصی انگلیسی

طراحی سایت آکادمیک تک صفحه ای حرفه ای با تولید محتوای حرفه ای زیر نظر متخصصین دانشگاهی و گروه نویسندگان نیتیو همیار اپلای انجام میشود و در سیر مکاتبات از این وب سایت برای به رسمیت شناختن رزومه تحصیلی استفاده می گردد.

سفارش طراحی سایت

راهنمای ارسال مقاله برای مجلات بین المللی | لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت | زمان ایمیل زدن به اساتید