12 کشور با فرایند آسان برای اخذ ویزای دانشجویی

رای دهید

اخذ ویزای دانشجویی

تحصیل در خارج از کشور بهترین تجربه ای است که می توانید در طول سال تحصیلی خود داشته باشید. شما نه تنها مدرک یک دانشگاه معتبر را می گیرید، بلکه دانش بسیار ارزشمندی نیز کسب می کنید.

با این حال، گرفتن ویزای دانشجویی هنوز مانعی برای برخی از دانشجویان است و وقتی ویزای شما لغو می شود رؤیاهای شما را برای تحصیل در خارج از کشور از بین خواهد رفت. به همین دلیل لیستی از 12 کشور را مرور می کنیم که در آن گرفتن ویزای دانشجویی مشکل خاصی ندارد.

ویزای تحصیلی کانادا


کانادا یکی از کشورهایی است که ویزا یک روش شکیل و ساده است. علاوه بر این، بسیاری از دانشگاه های معتبر در سراسر کشور وجود دارد. همچنین دانشگاه های کانادا به دانشجویان بین المللی خود جهت دریافت ویزا کمک می کنند. علاوه بر این، ویزای شما اجازه خواهد داد که در کانادا کار کنید.

ویزای تحصیلی آلمان


گرفتن ویزای دانشجویی آلمانی کار چندان مشکلی نیست. علاوه بر این، دانشگاه های آلمان قطعا به شما کمک خواهند کرد که تمام مسائل مربوط به درخواست ویزا خود را حل کنید. در کنار این مسائل دانشگاه های آلمان کمک های مالی و بورس تحصیلی بسیاری را ارائه می دهند.

حتما بخونید: بلو کارت آلمان (Blue Card)

ویزای تحصیلی ایرلند


گرفتن ویزای ایرلند واقعا ساده است، عمدتا به دلیل اینکه شما می توانید آن را آنلاین انجام دهید. علاوه بر این، ویزای شما امکان می دهد تا در ایرلند نیز کار کنید.

ویزای تحصیلی نیوزلند


گرفتن ویزا برای تحصیل در این کشور بسیار شگفت انگیز ،خیلی ساده است. علاوه بر این، اگر دوره شما کمتر از 3 ماه باشد، نیازی به ویزا ندارید.

ویزای تحصیلی سنگاپور


تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های جهان در این کشور زیبا مانند یک رویا است که می تواند به حقیقت بپیوندد. همچنین گرفتن ویزا به هیچ وجه مشکل نیست.

ویزای تحصیلی هنگ کنگ


هنگ کنگ دارای انواع مختلفی از دانشگاه هایی است که دوره های زبان انگلیسی را ارائه می دهند و جالب ترین واقعیت این است که اکثر بازدید کنندگان نیازی به ویزا ندارند.

پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

ویزای تحصیلی گرجستان


گرجستان یک کشور پس از شوروی است که به سرعت توسعه یافته است. به همین دلیل است که دانشگاه های گرجستان جزء دانشگاه های خوب هستند و شما برای دریافت ویزای خود مشکلی نخواهید داشت.

Aerial view of Paris at sunset. View from Montparnasse Tower.

ویزای تحصیلی فرانسه


دانشگاه های فرانسه برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد کمک های مالی و بورس تحصیلی زیادی را ارائه می دهند. مطالعه در این کشور زیبا قطعا بهترین چیز در زندگی شما خواهد بود.

ویزای تحصیلی لهستان


لهستان یکی دیگر از کشورهای اروپایی است که پیشنهادات کم هزینه ای را جهت تحصیل برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. علاوه بر این، گرفتن ویزا مشکل خاصی را ندارد.

ویزای تحصیلی اسپانیا


اسپانیا محل مناسب برای یادگیری زبان اسپانیایی در کنار اماکن زیبا است که می توان مدرک تحصیلی خود را از دانشگاههای سطح بالایی با دریافت کمک هزینه های مناسبی را دریافت کرد. همچنین لازم نیست که بیان کنیم که اخذ ویزای دانشجویی مشکل نیست.

ویزای تحصیلی ایتالیا


دانشگاه های ایتالیایی برای دانشجویان بین المللی انواع مختلفی از دوره های تحصیلی در رشته های مختلف را ارائه می دهند. لازم به ذکر است که اخذ ویزا مشکل نیست و با داشتن مدرک زبان ایتالیایی حتی ساده تر می باشد.

ویزای تحصیلی اتریش


دانشگاههای اتریش قدیمی و معتبر هستند از همه مهمتر برنامه های زیادی برای دانشجویان بین المللی است. علاوه بر این، مسائل مربوط به ویزا شما را ناراحت نخواهند کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *