معرفی دانشگاه متروپولیتن لندن – london metropolitan university

رای دهید

دانشگاه متروپولیتن لندن

تاریخچه دانشگاه متروپولیتن لندن به سال ۱۸۴۸ میلادی برمی گردد، زمانی که این دانشگاه تنها برای مردان جوان دوره هایی را برگزار می کرد. اما زمان پایه گذاری این دانشگاه به شکل امروزی به سال ۲۰۰۲ باز می گردد .

دانشگاهی که در مرکز شهر لندن واقع شده است و بزرگترین دانشگاه لندن و پنجمین دانشگاه بریتانیا از نظر وسعت است.

دانشگاه متروپولیتن لندن دارای دو پردیس دانشگاهی  است که یکی در مرکز لندن و دیگری در منطقه هالوی در شمال لندن و در فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند. دانشگاه متروپلیتن در اوت ۲۰۰۲ از ادغام دو دانشگاه قدیمی لندن به نام‌های گیلدهال و دانشگاه شمال لندن تشکیل شد.

پیشنهاد مطالعه: آشنایی با دانشگاه آکسفورد انگلیس

[tabs style=”v1″ ]
[tab title=”رتبه بندی دانشگاه” ]

رتبه ی دانشگاه متروپولیتن لندن

رتبه بندی سال ۲۰۱۵ نظام رتبه بندی
۷۰۱ QS
۱۱۶ Guardian
۱۲۳ Complete

[/tab]
[tab title=”دوره های تحصیلی” ]

دوره های تحصیلی دانشگاه متروپولیتن

دوره های دانشگاه متروپولیتن لندن شامل دوره کارشناسی، کارسناسی ارشد، دکترا، دوره های کوتاه مدت و دوره فاندیشن (پیش دانشگاهی) است.

.

[/tab]
[tab title=”رشته ها و گرایشها “]

رشته ها و گرایش ها در دانشگاه متروپولیتن لندن

این دانشگاه طیف بسیار گسترده ای از رشته های مختلف در تمام مقاطع تحصیلی را داراست. از رشته های علوم پایه گرفته تا رشته های مهندسی ، موزیک، تغذیه، روزنامه نگاری، فلسفه و … که شروع ترم آنها در دو ترم سپتامبر و ژانویه می باشد که در سایت دانشگاه به ترتیب به تفکیک مقطع تحصیلی، زمان شروع کلاس ها و بر اساس حروف الفبا لیست شده اند. بدین ترتیب می توان به راحتی رشته مورد نظر خود را جستجو و جزئیات آن را مطالعه کرد.

حتما بخونید: معرفی دانشگاه شفیلد – University of Sheffield

[/tab]
[tab title=”تخفیفات/بورس ها”]

بورسیه دانشگاه متروپولیتن لندن

اغلب دانشگاه های انگلستان در زمان بررسی مدارک متقاضیان تحصیل در دانشگاه ها، شرایط افراد را برای اخذ بورس تحصیلی نیز بررسی می کنند. مقدار دریافت این بورس به رزومه افراد، معدل آنها، دانشگاه محل تحصیل آنها و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.

اگر فرد حائز دریافت پذیرش تحصیلی در دانشگاه باشد معمولا مقدار بورسیه ای که دانشگاه می تواند به آن فرد اختصاص دهد نیز در پذیرش لحاظ می شود. علاوه بر این تخفیفات و بورسیه هایی نیز در حین تحصیل به افراد حائز شرایط دریافت بورس تحصیلی اعطا می شود.

به طور مثال دانشگاه متروپولیتن لندن هر ساله تخفیفاتی را به دانشجویانی که صلاحیت آن را داشته باشند ( با توجه به کیفیت تحصیل آن ها در دانشگاه ) اعطا می کند که می تواند ۱۰۰۰ پوند تخفیف سالانه در شهریه دانشجویانی که در حال گذراندن یک دوره سه ساله هستند باشند.

رتبه دانشگاه: بهترین دانشگاه های جهان در معتبرترین رتبه بندی ها

[/tab]
[tab title=”شرایط اخذ پذیرش”]

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه متروپولیتن لندن

دانشگاه متروپولیتن شرایطی را برای مدارکی که دانشجویان بایستی در هنگام اپلای کردن داشته باشند ذکر کرده است که شامل شرایط دانشنامه، ریز نمرات و … است.
این دانشگاه برای دانشنامه داشتن نام، عنوان رشته تحصیلی و سطح مدرک (کارشناسی، کارشناسی ارشد و …)، تاریخ فارغ التحصیلی، امضای معاون آموزشی و بسیاری موارد دیگر را عنوان کرده است که البته جای نگرانی نیست چون اکثر دانشگاه ها و در پی آن دارالترجمه های رسمی این موارد را در دانشنامه و ترجمه آن لحاظ می کنند.

[/tab]

[tab title=”خوابگاه های دانشگاه”]

خوابگاه های در دانشگاه متروپولیتن

طیف بسیار گسترده ای از انواع خوابگاه های دانشجویی را می توانید در این دانشگاه ببینید.
۱- خوابگاه هایی که در خارج از دانشگاه هستند
۲- خوابگاه های خصوصی اجاره ای
۳- خوابگاه های مخصوص یک ترم و دوره های کوتاه مدت مثل اقامت در جمع خانواده هایی که اتاقی را به یک دانشجو اختصاص می دهند (Homestay) و خوابگاه ها و مکان هایی که تختخواب و صبحانه در اختیار فرد قرار می دهند.
و انواع دیگر خوابگاهها.
اجاره خوابگاهها و انواع مختلف آن از طریق لینک زیر قابل بررسی است.
لینک خوابگاه دانشگاه

[/tab]

[tab title=”بورسیه دانشگاه”]

بورسیه دانشگاه متروپولیتن لندن

دانشگاه متروپولیتن لندن هر سال بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ £ در برنامه بورسیه  دانشجویان بین المللی خود برای کمک به دانشجویان ممتاز دانشگاهی با تامین هزینه های آموزشی آن ها سرمایه گذاری می کند.

تنها درصد کمی از بهترین، باهوش ترین و شایسته ترین دانشجویان یکی از بورسیه های تحصیلی این دانشگاه را دریافت می کنند. دستاوردهای علمی دانشجویان این دانشگاه از دانشجویی با بالاترین نمرات در بنگلادش گرفته تا تیم تنیس مردان منتخب به عنوان تیم ورزشی سال در متروپولیتن لندن برای موفقیت و عملکرد فوق العاده در طول ۱۲ ماه گذشته را شامل می شود.

بورسیه های شایستگی دانشگاه متروپولیتن لندن

بورسیه های تحصیلی شایستگی در دسترس تمامی دانشجویان بین المللی مقطع تحصیلی کارشناسی در دانشگاه متروپولیتن لندن می باشد.

این بورسیه تحصیلی به دانشجویان سخت کوشی اعطا می شود که با نمرات و نتایج عالی به تعالی علمی رسیده اند. اگر معدل​​  ۷۰٪ و یا بالاتر را در سال اول یا دوم تحصیلی خود کسب کرده اید و در مقطع کارشناسی دانشجویان بین المللی ادامه تحصیل می دهید می توانید از بورسیه شایستگی ما استفاده کنید.
  •  بورسیه شایستگی شامل تخفیف ۱،۰۰۰ پوندی شهریه می باشد (حداکثر £ ۱۰۰۰ برای تحصیل تمام وقت و به همان نسبت یا کمتر برای تحصیل پاره وقت).
  • این بورسیه به صورت خودکار توسط دانشگاه اعطا می شود و نمی توان برای آن درخواست داد.
  • این بورسیه ها یک بار در سال و در ماه سپتامبر اعطا می شود.
  • این بورسیه تحصیلی فقط برای سال اول و دوم تحصیلی قابل استفاده است (به عنوان مثال اگر معدل شما در سال اول تحصیلی ۷۰ درصد یا بالاتر شد می توانید از ۱۰۰۰ پوند تخفیف در سال دوم خود استفاده کنید و چنانچه معدل سال دوم شما نیز ۷۰٪یا بالاتر شد، برای سال سوم می توانید از تخفیف شهریه ۱۰۰۰ پوندی استفاده کنید).
  •  بورسیه های تحصیلی شایستگی فقط به دانشجویان بین المللی اختصاص دارد که در یکی از دوره های تحصیلی کارشناسی ادامه تحصیل می دهند.
  • این بورسیه ها به دانشجویانی مقطع کارشناسی لندن متروپولیتن که وارد دوره کارشناسی ارشد آن شده اند تعلق نمی گیرد اما آن ها می توانند از ۱۰ درصد تخفیف فارغ التحصیلان بهره مند شوند.

[/tab]

[tab title=”تماس با دانشگاه”]

تماس با دانشگاه متروپولیتن لندن

روابط عمومی:
نشانی: ۱۶۶-۲۲۰ Holloway road, Lonon N7 8DB
شماره تماس: ۰۰۰۰ ۷۴۲۳ ۲۰ ۴۴+

رشته های تحصیلی:
شماره تماس: ۴۲۰۰ ۷۱۳۳ ۲۰ ۴۴+
ایمیل: admissions@londonmet.ac.uk
سایت: londonmet.ac.uk/applying/contact-admissions

اطلاعات تماس خوابگاه ها:
شماره تماس: ۳۹۹۸ ۷۱۳۳ ۰۲۰ ۴۴+
ایمیل: accommodation@londonmet.ac.uk
وب سایت: www.londonmet.ac.uk/accommodation

[/tab]

[/tabs]

[news_box display=”category” category=”115″ hc_title=””]

اپلای

نوشتن sop |

تحصیل دندانپزشکی در روسیه | کانال تلگرام مهاجرت | بورسيه فلوشيپ | آزاد کردن مدرک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *