ریپورت نمرات

5/5 - (2 امتیاز)

ریپورت نمرات:

یکی از مدارک مهم برای روند اپلای، نمرات آزمون های زبان مانند GRE و آیلتس است.
متقاضیان مهاجرت تحصیلی باید نمرات آزمون های زبان خود را از طریق موسسه ETS برای دانشگاه های مقصد به صورت رسمی و به عنوان ریپورت ارسال کنند.

متقاضیان می توانند هنگام ثبت نام برای آزمون زبان ۴ دانشگاهی که برایش قصد اپلای دارن رو مشخص کنن که به صورت خودکار و رایگان نمرات زبان برای اون دانشگاه ها ریپورت میشه.

برای انتخاب ۴ ریپورت رایگان فقط همان روز امتحان فرصت دارید و بعد از اون اگر مایل به ریپورت نمرات تون به دانشگاه های دیگر هستید برای هر ریپورت باید هزینه پرداخت کنید. که هزینه ای معادل ۲۷ دلار است.

ریپورت نمره آزمون GRE:

? نمره آزمون جی آر ای بخش های وربال و Quantitative همان موقع بعد از آزمون به شما نشان داده می شود اما نمرات بخش Analytical و نوشتاری حدودا ۱۰ الی ۱۵ روز بعد از ثبت درخواست ریپورت به دانشگاه مورد نظرتان می رسد.
? تعداد آزمون ها در هزینه ریپورت شما تاثیری ندارد. یعنی هر تعداد نمره به دانشگاهی ریپورت کنید همان ۲۷ دلار باید پرداخت کنید.
? نمره مناسب در جی آر ای حدودا ۳۲۰ است. اما تنها نمره جی آر ای برای پذیرش مطرح نیست.

ریپورت نمرات آیلتس:

?سازمان برگذارکننده ازمون آیلتس امکان ریپورت رایگان نمرات آیلتس به ۵ دانشگاه را فراهم کرده است. و این یعنی از ششمین ریپورت باید هزینه پرداخت کنید. و این هزینه ۹۰۰ هزار تومان برای هر دانشگاه است.

?اگر در آزمون کاغذی آیلتس IELTS شرکت کرده باشید، نتایج آزمون پس از ۱۳ روز از تاریخ برگذاری و اگر در آزمون رایانه ای آیلتس IELTS شرکت کرده باشید، ۳ الی ۵ روز بعد در پورتال Test Takers اعلام خواهد شد.

?پس از اعلام نتایج یک ماه فرصت برای انتخاب و ریپورت نمره به دانشگاه های انتخابی را دارید. و در این یک ماه فقط هزینه پست را پرداخت می کنید.

ریپورت نمرات تافل:

? تا ساعت ۱۰ شب قبل از برگذاری آزمون تافل فرصت دارید که ۴ دانشگاه را برای ریپورت رایگان نمره تافل خود انتخاب کنید‌.
نمره آزمون تافل iBT بین 10 تا 12 روز پس از برگذاری آزمون اعلام می شود.
? ریپورت هر نمره اضافه ۲۰ دلار برای هر دانشگاه است.

 

شرایط مهاجرت تحصیلی |بهترین دانشگاه های رشته علوم انسانی | بهترین دانشگاه های رشته مهندسی | رنکینگ دانشگاه های جهان |آزاد سازی مدرک تحصیلی |

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *