پرداخت آنلاین اپلیکشن فی

پرداخت آنلاین اپلیکشن فی

پرداخت آنلاین اپلیکشن فی (Application Fee)

پرداخت آنلاین اپلیکشن فی | آن دسته ازمتقاضانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های خارج از ایران را دارند بایستی به منظور تایید مراحل اپلیکیشن فرم و پذیرش خود، هزینه ای را تحت عنوان هزینه اپلیکیشن فی را بصورت آنلاین برای بررسی مدارک به دانشگاه‌ها پرداخت کنند. هزینه پذیرش دانشگاه‌ها را می توان بصورت آنلاین و یا از طریق کارت و یا ارسال هزینه به حساب بانکی دانشگاه‌ها پرداخت کرد.

بنابراین در صورتی که می‌خواهید مدارک شما مورد بررسی مسئولین دانشگاه قرار گیرد، حتما باید این هزینه را پرداخت نمایید. از روزشه ای مختلفی می توان این هزینه های را پرداخت کرد. در صورتی که قادر به استفاده از یکی از روش‌های زیر هستید، می‌توانید به صورت شخصی و بدون نیاز به خدمات شرکت‌های واسط، هزینه اپلیکیشن فی را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی با استفاده از ویزا کارت یا مسترکارت

یکی از متداول ترین گزینه های پرداخت در بیشتر سایت‌های دانشگاه ها، پرداخت با کارت های اعتباری است. بنابراین با داشتن یکی از این کارت های اعتباری می توانید به صورت شخصی و بدون نیاز با مراجعه به شرکت های واسط پرداخت نمایید.

زمانی که درخواست خود را بعد از پرداخت اپلیکیشن فی در سایت دانشگاه سابمیت کردید، دیگر قادر به تغییر اطلاعات وارد شده نیستید. بنابراین قبل از پرداخت هزینه و ارسال درخواست حتما از صحت اطلاعات وارد شده اطمینان حاصل نمایید. هزینه اپلیکیشن فی برای هر دانشگاهی متفاوت است و برای مطمئن شدن از مقدار هزینه اپلیکیشن فی مراجعه به سایت رسمی دانشگاه است. به صورت کلی مقدار هزینه اپلیکیشن فی در محدود ۵۰ تا ۲۰۰ دلار متغیر است.

متقاضیان پرداخت هزینه اپلیکیشن فی (Application Fee) دانشگاه می‌توانید با ثبت سفارش در سایت همیاراپلای، پراخت سفارت ، پرداخت اپلیکیشن فی و … را هم انجام دهید.

✅ برای پرداخت آنلاین اپلیکشن فی اقدام کنید: پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه


پرداخت دیپازیت فی دانشگاه | پرداخت شهریه دانشگاه انگلستان | پرداخت شهریه دانشگاه خارجی