ویزای 189 استرالیا 

5/5 - (1 امتیاز)

ویزای استرالیا

افرادی که می خواهند از طریق نیروی کار به همراه خانواده خود وارد استرالیا شوند و با دریافت PR یا اقامت دائم این کشور از بدو ورود در این کشور کار، تحصیل و زندگی کنند، می توانند از ساب کلاس 189 در استرالیا استفاده کنند. این نوع از ویزای اقامتی استرالیا به شخص اجازه می دهد که از طرح درمان ملی این کشور بهره مند شود. و می توانند با کسب شرایط لازم در خواست شهروندی این کشور را بدهند.

افرادی که برای این ویزا اقدام می کنند احتیاجی به اسپانسر فامیلی یا ایالتی ندارند. ویزای 189 بر اساس امتیاز فرد متقاضی بررسی می شود که افراد باید بتواند حداقل 60 امتیاز را کسب کنند تا دراین سیتسم واجد شرایط شوند. این افراد می توانند در هر جای استرالیا زندگی، کار و تحصیل کنند. همانطور که اشاره کردیم این ویزا احتیاج به کارفرما یا اسپانسر ندارد و تنها بر پایه ی مهارت های خود شخص می باشد.

پیشنهاد مطالعه:  بورسیه تحصیلی دانشگاه کوئینزلند استرالیا در دپارتمان علوم

 پیش نیاز ویزای 189 استرالیا:

افراد برای اقدام جهت این ویزا به یکسری پیش نیازی های اولیه احتیاج دارند تا به سطح 60 امتیاز گفته شده برسند:

  1.  سن این افراد باید زیر 50 سال باشد.
  2.  در زمینه زبان در یکی از آزمون های آیلتس، تافل و یا GAE شرکت کرده و حد نصاب نمره را بیاورد.
  3. برای یکی از شغل های مورد نیاز دولت استرالیا در یک استان خاص درخواست خودرا ثبت کند.
  4.  مدارک برای ارزیابی فرستاده شود تا تاییدیه های لازم بعمل آید این مسئله از یک ماه تا 4 ماه می تواند به طول بیانجامد و برای ارزیابی اغلب اوقات احتیاج به مدرک زبان می باشد.
  5.  متقاضی باید حداقل 60 امتیاز کسب کنند.
  6.  شخص متقاضی در صورت اقدام قبلی برای استرالیا ویزای کنسلی یا رد شده نداشته باشد.

 مراحل دریافت ویزای کلاس ۱۸۹ استرالیا:

ابتدا متقاضی، شغل مورد نظر را در استان مورد نظر اقدام می کند و سوابق تحصیلی و کاری خود را برای شغل مورد نظر ارزیابی می کند. ارزیابی مدارک می تواند چند ماه به طول بیانجامد. در مرحله بعدی شخص اقدام به تکمیل فرمی به نام EOI می کند. پس از اینکه این موارد تکمیل شد دعوتنامه ای از سوی دولت استرالیا برای فرد فرستاده می شود. پس ارسال دعوت نامه ، متقاضی ظرف مدت 2 ماه باید درخواست ویزای خود را در اداره مهاجرت ثبت کند و طی 3 ماه به درخواست او رسیدگی می شود.

فرد باید در طول این مراحل یکسری آزمایشات پزشکی را نیز انجام دهند. این پروسه ویزا هزینه هایی را برای فرد خواهد داشت که جمعاً به 5000 دلار می شود. پاسخ به درخواست متقاضی برای ساب کلاس 189 توسط ایمیل او داده خواهد شد در صورت موافقت و اخذ ویزا شرایط برای متقاضی شرح داده خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه:‌  ویزای استرالیا کلاس ۴۸۹

 اقامت دائم با ویزای 189 استرالیا

افرادی که برای ویزای 189 استرالیا اقدام می کنند اقامت دائم این کشور و یا (Permanent resident (PR این کشور می شوند و از مزایای زیادی بهره مند می گردند و پس از 5 سال شهروندی استرالیا را بدست آورند. اگر شخص فرزندی در استرالیا به دنیا بیاورد فرزند پاسپورت استرالیا را می تواند دریافت کند. این افراد می توانند از وام های مختلف استفاده کنند مثل وام خرید خانه و تحصیلات خود و فرزندان خود. این افراد می توانند خانواده خود را که شامل همسر و فرزندان می شوند را باخود به استرالیا ببرند.

پیشنهاد مطالعه:  ویزای ۱۹۰ استرالیا 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *