سفارش نگارش ایمیل مکاتباتی برای اپلای

سفارش نگارش ایمیل

روند ثبت سفارش نگارش ایمیل:

 1. اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کرده و ارسال کنید.
 2. تماس کارشناس مجموعه همیاراپلای با شما و پیگیری های لازم انجام می شود.
 3. هزینه را واریز میکنید (قبل از پرداخت کامل، شرایط شما بررسی میشود)
 4. گروهی با ایجاد کد اشتراک برای شما ایجاد میشود که متشکل از کارشناسان نگارنده و شما میشود.
 5. پرسشنامه ای در قالب word به شما ارائه می شود که آن را پر کرده و برای ما ارسال می کنید (در صورت ارائه اطلاعات کامل، خدمات با کیفیت بالاتر دریافت خواهید کرد.)
 6. نگارش اختصاصی و حرفه ای نامه مکاتباتی شما توسط کارشناسان مجموعه همیاراپلای
 7. امکان بازبینی و درخواست ویرایش رایگان بر اساس پکیج انتخابی (حداکثر ظرف 10 روز پس از دریافت خدمات)

پیگیری های لازم برای نگارش اختصاصی نامه مکاتباتی شما، بعد از تکمیل ثبت سفارش از طریق کارشناس همیاراپلای انجام میشود و ساختار اطلاعات بر اساس مقصد و هدف شما چیده میشود.

پکیج‌های نگارش ایمیل مکاتباتی (سفارش در فرم انتهایی)


نگارش ایمیل

فرم سفارش نگارش ایمیل مکاتباتی


سوالات متداول در پروسه نگارش ایمیل مکاتباتی

شما در این بخش میتوانید بخش های مختلف و فعال مجموعه بهمراه سابقه نماد اعتماد الکترونیکی ما را بدون هیچ شکایتی بررسی کنید. ضمنا گوگل اسکولار ما از نظر علمی قابلیت بررسی دارد. وبسایت همیاراپلای از سال 94 فعالیت مشاوره مهاجرت خود را آغاز کرده و تا به امروز به تعداد زیادی دانشجو کمک کرده تا بتوانند مسیر خود را ساده تر پیش ببرند.

 • موسسه رسمی مشاوره مهاجرت با شناسه ملی: 14011821805
 • لینک نماد اعتماد الکتریکی (بدون فیلتر شکن وارد شوید): ورود
 • لینکداین: ورود
 • لینک کانال تلگرام: ورود
 • لینک گوگل اسکولار: ورود
 • لینک اینستاگرام: ورود
 • مدیریت گروه های هلند از طریق همیاراپلای در تلگرام

پرسشنامه فارسی برای هر کدام از نامه ها را میتوانید به سادگی پر نمائید تا کارشناس شما بر اساس اطلاعات تکمیل شده تدوین کنید. دقت کنید که اگر دانشگاه مقصد شما مشخص شده باشد میتواند نگارش را هدفمند و سودمندتر نماید چون هر دانشگاهی احتمال فرمت خاص خود را داشته باشد. البته بسیاری از دانشجویان این بخش را کلی پیش میروند و با تغییراتی برای دانشگاه های مختلف ارسال میکنند ولی بهتر است این بخش نیز شفاف شود.

ابتدا شما پرسشنامه را پر میکنید و بعد از آن پروسه نگارش استارت میخورد. دقت کنید پکیج های بالا بر اساس زمانبندی تقسیم بندی شده اند و در این بخش دقت نمائید.

بله، بعد از واریز، یک اشتراک به همراه کارشناس و تیم خدمات برای شما تشکیل میشود و شما میتوانید بدون استرس در مدت زمان مشخص شده برای نگارش نامه مکاتباتی خود

نگارش ایمیل مکاتباتی برای اپلای

ایمیل مکاتباتی برای اپلای | اولین و مهمترین قدم برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارجی، مکاتبه با اساتید می باشد. ارسال ایمیل و برقراری ارتباط با اساتید به دلیل اینکه پذیرش و یا اعطای کمک هزینه مالی به دانشجویان مستقیماً به استاد در آن دانشگاه ارتباط دارد، یکی از مهمترین مراحل در روند مهاجرت تحصیلی به حساب می‌آید.  در این مکاتبه، متقاضی باید بتواند از طریق یک ایمیل مناسب و استاندارد نظر استاد را به خود جلب کند و وی را متقاعد سازد که متقاضی گزینه مناسبی برای پذیرش است.

نگارش یک ایمیل مناسب و استاندارد و قوی باعث صرفه جویی در هزینه مادی و زمانی اپلای می شود. زیرا با ارسال ایمیل به استاد مورد نظر، خواهید توانست یک تقریب درست از شانس اخذ پذیرش بدست بیاورید که با این کار حداقل در هزینه ی Application Fee و ارسال مدارک صرفه جویی خواهد شد.

متن ایمیل ارسالی برای اپلای

بنابراین متن ایمیل ارسالی باید به‌صورت استاندارد، حرفه‌ای و متکی ‌بر توانایی‌های متقاضی در انجام پژوهش باشد. متن ایمیل باید به‌گونه‌ای باشد که کاملاً اختصاصی و به‌صورت حرفه‌ای نگارش شود و به‌دوراز مشکلات گرامری و نگارشی باشد. درصورتی‌که متن ایمیل قالبی استاندارد نداشته باشد باید فرصت و استاد مورد نظر را نادیده بگیرید؛ زیرا اولین ایمیل آخرین شانس شما خواهد بود.

 از این رو در متن ایمیل پس از اینکه خود را معرفی کردید، دلیل برقراری این ارتباط را باید شرح داد. از طرف دیگر حرفه‌ای‌ترین راه ممکن نیز استفاده از مقالات و استناد به متون و ابتکارات آن مقاله است. در پایان نیز رزومه خود را به آن ایمیل پیوست می‌کنید تا اساتید پس از مطالعه متن ایمیل بتواند راجع به سوابق تحقیقاتی و توانایی‌های عملی شما بیشتر آگاه شود.

در این راستا مجموعه همیار اپلای، قادر است که در کنار سایر خدمات خود به شما متقاضیان عزیز به شما در نگارش متن ایمیل مکاتباتی و ویرایش کمک‌کند تا بتوانید در فرصت مورد علاقه خود تحصیل کنید. این قسمت از خدمات، اطلاعات شما از قبیل رزومه و انگیزه شما را به جهت همکاری با استاد مورد نظر، دریافت می کند و نگارش ایمیل را تحت نظر افراد با تجربه بر عهده می‌گیرد.

سفارش نگارش ایمیل

زمان و نحوه تماس با استادان برای گرفتن پذیرش | نوشتن ایمیل