دانشگاه ناتینگهام

رای دهید

دانشگاه ناتینگهام یک دانشگاه دولتی است که در شهر ناتینگهام انگلستان و در سال ۱۸۸۱ میلادی تاسیس شده است. بیش از ۴۰.۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه ۵ واحد در شهرهای مختلف انگلستان و همچنین دو شعبه در کشورهای چین و مالزی دارد. دانشگاه ناتینگهام یکی از ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان است.

دانشگاه بین المللی ناتینگهام انگلستان

به عنوان یک دانشگاه جهانی، استراتژی بین المللی کردن، محور تمام کارهایی است که در این دانشگاه انجام می شود. استراتژی بین المللی کردن در دانشگاه ناتینگهام، به فراتر از کمپس ها در چین و مالزی می رسد و هر یک از جنبه های زندگی دانشگاهی را در بر می گیرد. ناتینگهام، تجسمی از یک دانشگاه مدرن بین المللی است. این دانشگاه، دانشجویان خود را برای کار و تحصیل به سراسر جهان اعزام می کند و برخی از آنها را به دو کمپس خارجی در چین و مالزی می فرستد. حدود یک چهارم دانشجویان خارجی را در سطوح جهانی پذیرش می کند.

دانشگاه ناتینگهام

دو پردیس اصلی دانشگاه، در حوالی ۳مایلی مرکز شهر واقع شده و شماری از باشگاه های مورد علاقه دانشجویان را در خود جای داده اند. یونیورسیتی پارک و دانشکده پزشکی، اکنون از طریق تراموا با مرکز شهر ارتباط یافته اند. مراکز اسکان و نیز اتحادی ههای دانشجویی، به ویژه در اولین سال تحصیل، تأثیر بسیاری در زندگی اجتماعی دانشجویان دارند. طرح به سازی ۱میلیون پوندی دانشگاه چند کافه، و محلی برای تجمعات شبانه را به دیگر امکانات دانشجویی این دانشگاه افزوده است.

 

دانشگاه ناتینگهامدانشگاه ناتینگهام انگلستان واحد مالزی

واحد مالزی دانشگاه که اولین واحد یک دانشگاه انگلیسی در مالزی است، اولین گروه دانشجویان خود را در سپتامبر سال ۲۰۰۰ جذب کرد. این واحد که یک دانشگاه جامع و یک واحد تکمیلی برای واحد انگلستان است، امکان تحصیل در دانشگاه ناتینگهام را در محیطی آسیایی فراهم آورده است. واحد مالزی دانشگاه ناتینگهام در مساحتی بیش از ۵۰۵ هزار متر مربع در یک منطقه سرسبز در نزدیکی شهر Semenyih در ۳۰ کیلومتری جنوب کوالالامپور واقع شده است. امکانات این دانشگاه شامل سالن  اجتماعات، مرکز اسلامی، اتاق موسیقی ، سالن تئاتر، محوطه پیاده روی، زمین بسکتبال، استخر، مجتمع ورزشی، سالن های کامپیوتر، سالنهای آموزش زبان، آزمایشگاه های علوم، کارگاه های مهندسی و اینترنت پرسرعت ۲۴ ساعته به صورت شبکه کابلی و بدون کابل است. کلیه دروس این دانشگاه مطابق با سیستم آموزش واحد انگلستان بوده و سیستم تدریس و ارزشیابی هر سه واحد (انگلستان، مالزی و چین) یکسان است و مدرک صادره از هر سه واحد دقیقا مشابه است. دانشجویان می توانند با پرداخت شهریه واحد مالزی، یک نیمسال در انگلستان یا چین به تحصیل بپردازند و در سال دوم تقاضای انتقال دائم به انگلستان داشته باشند که با در صورت وجود ظرفیت برای رشته مورد نظر دانشجو به واحد انگلستان منتقل و شهریه این واحد را پرداخت خواهند کرد. دانشجویان دوره های مهندسی می توانند با تحصیل در یک دوره ۴ ساله مدرک کارشناسی ارشد رشته های مربوطه را دریافت کنند.

دانشگاه ناتینگهام

رشته های دانشگاه ناتینگهام

دانشگاه ناتینگهام طیف بسیار گسترده ای از رشته ها را در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان بومی و خارجی خود ارائه می کند. رشته های نیمه وقت نیز برای دانشجویانی است که فرصت تحصیل تمام وقت را ندارند در این دانشگاه ارائه می شود.

حسابداری علوم حیوانات زیست شناسی ییوشیمی
مهندسی شیمی،عمران، کامپیوتر پزشکی علوم اجتماعی و جرم شناسی مدیریت
موسیقی میکروبیولوژی روانشناسی داروسازی

دانشگاه ناتینگهام

هزینه تحصیل در دانشگاه ناتینگهام

شهریه دانشجویان بین المللی برای دوره کارشناسی دانشگاه ناتینگهام بر اساس جدول زیر برای سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ تعیین شده است. در این جدول لیست برخی از شهریه ها ارائه شده است برای اطلاع از هزینه دیگر رشته ها می توانید به وب سایت دانشگاه مراجعه کرده و یا سوالات خود را در بخش دیدگاه ها مطرح فرمائید.

پیشنهاد مطالعه: پرداخت اپلیکیشن فی

دانشگاه ناتینگهام

شهریه دوره های کارشناسی دانشگاه ناتینگهام

نام رشته شهریه (سالیانه)
بیوتکنولوژی ۱۹.۱۲۰ پوند
تغذیه ۱۹.۱۲۰ پوند
مدیریت ۱۴.۸۵۰ دلار
مهندسی (کامپیوتر،برق،عمران،محیط زیست) ۱۹.۱۲۰ دلار
اقتصاد ۱۴.۸۵۰ دلار
حقوق ۱۴.۸۵۰ دلار
پزشکی ۲۰.۱۴۰ دلار

 

شهریه دانشگاه را می توان از لینک زیر مشاهده کرد.

https://www.nottingham.ac.uk/fees/tuitionfees/201819/pgrcourses201819.aspx

خوابگاه دانشگاه ناتینگهام

دانشگاه ناتینگهام این قول را به دانشجویان خود داده است که رزرو خوابگاه را در صورتی که تمایل داشته باشند برای دانشجویان خود برای سال اول تضمین کند. برای این منظور بایستی پس از اخذ پذیرش غیر مشروط از دانشگاه، فورا درخواست رزرو خوابگاه به دانشگاه ارسال شود. انواع خوابگاه های دانشگاه ناتینگهام شامل خوابگاه های داخل و یا خارج از دانشگاه، خوابگاه هایی با وعده های غذایی و یا بدون غذا برای دانشجویانی که خودشان وعده های غذاییشان را تهیه می کنند، خوابگاه های مختص کارکنان دانشگاه. این دانشگاه خوابگاه های خصوصی را در نزدیکی دانشگاه فراهم کرده است که به دانشجویان متقاضی ارائه می کند. راهنمای دانشگاه ناتینگهام برای دانشجویان خارجی خود در مورد خوابگاه و هزینه ها و شرایط آن در فایل های زیر برای دانلود قرار گرفته است.

 

https://www.nottingham.ac.uk/

 

دانشگاه ناتینگهامدانشگاه ناتینگهام انگلستان | هزینه تحصیل در دانشگاه ناتینگهام | اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه ناتینگهام | فاند تحصیلی دانشگاه ناتینگهام | شرایط تحصیل دانشگاه ناتینگهام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *